• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » امکان کاهش یک میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران وجود دارد !
  کد خبر : 516988

  امکان کاهش یک میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران وجود دارد !

  امکان کاهش یک میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران وجود دارد !Reviewed by Aryan on Apr 6Rating: موسسه جی پی مورگان اعلام کرد میزان تولید نفت ایران تا پایان ژوئن امسال با یک میلیون بشکه کاهش به کمتر از 2.5 میلیون بشکه در روز خواهد رسید.  کاهش تولید نفت ایران به علت افت چشمگیر تقاضا از…

  امکان کاهش یک میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران وجود دارد !Reviewed by Aryan on Apr 6Rating:

  موسسه جی پی مورگان اعلام کرد میزان تولید نفت ایران تا پایان ژوئن امسال با یک میلیون بشکه کاهش به کمتر از 2.5 میلیون بشکه در روز خواهد رسید. 

  کاهش تولید نفت ایران به علت افت چشمگیر تقاضا از سوی مشتریان پالایشگاهی این کشور خواهد بود. اعمال تحریمهای نفتی از سوی اروپا و آمریکا بر ضد ایران نیز تاثیر زیادی در کاهش تولید و صادرات نفت این کشور خواهد داشت. 

  بر اساس این گزارش موسسه جی پی مورگان افزود میزان واردات نفت اروپا، آفریقای جنوبی و ژاپن از ایران از ابتدای سال 2012 میلادی تا کنون کاهش چشمگیری داشته است و پیش بینی می شود کاهش واردات از سوی سایر مشتریان ایران نیز از سوی چین جبران نشو . 

  این گزارش حاکی است موسسه جی پی مورگان مدعی شد میزان فروش و صادرات نفت ایران طی ماه مارس 700 هزار بشکه کمتر از میزان فروش در ماه ژانویه بوده است و این رقم طی ماه آوریل نیز بیش از 300 هزار بشکه دیگر کاهش خواهد یافت. 

  لاورنس ایگلز کارشناس ارشد انرژی تاکید کرد روند کاهش صادرات و فروش نفت ایران طی ماههای اخیر فراتر از پیش بینی های اولیه بوده است و پیش‌بینی می شود میزان تولید نفت ایران تا پایان ژوئن به کمتر از 2.5 میلیون بشکه در روز خواهد رسید. 

  به گزارش فارس به نقل از رویترز، اتحادیه اروپا قصد دارد از ابتدای جولای واردات نفت از ایران را متوقف کند. 

  آمارهای رویترز در اواخر ماه مارس نشان می دهد میزان صادرات نفت ایران طی ماه مارس بیش از 300 هزار بشکه معادل 14 درصد کاهش داشته است. 

  آمریکا طی ماه گذشته ژاپن و ده کشور دیگر را از تحریمهای اعمال شده بر ضد ایران معاف کرده است. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.