• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » یک بازیکن فوتبال به اتهام گل عمدی به تیم خود بازداشت شد
  کد خبر : 515420

  یک بازیکن فوتبال به اتهام گل عمدی به تیم خود بازداشت شد

  یک بازیکن فوتبال به اتهام گل عمدی به تیم خود بازداشت شدReviewed by Aryan on Apr 3Rating: آندریا ماسی یلو مدافع سابق باری و بیست نفر دیگر درارتباط با پرونده افتضاح فصل گذشته فوتبال ایتالیا و مسئله تبانی در بازیها بنا به تصمیم یک مقام قضایی این کشور دستگیر شدند. تحقیقات از او و هشت…

  یک بازیکن فوتبال به اتهام گل عمدی به تیم خود بازداشت شدReviewed by Aryan on Apr 3Rating:

  آندریا ماسی یلو مدافع سابق باری و بیست نفر دیگر درارتباط با پرونده افتضاح فصل گذشته فوتبال ایتالیا و مسئله تبانی در بازیها بنا به تصمیم یک مقام قضایی این کشور دستگیر شدند. تحقیقات از او و هشت بازیکن دیگر این تیم توسط کمیته انظباطی باشگاه باری از مدتها پیش آغاز شده بود.

  به گزارش انتخاب، مسئول کمیته انظباطی باشگاه باری در این مورد می گوید:”رفتار زشت و غیر ورزشی یک عده محدود معنایش بی اعتباری کل سیستم نیست. خوشبختانه از طریق تحقیقات می توانیم کسانی که اعمال مجرمانه مرتکب می شوند را از افرادی که به قانون و ارزشهای ورزشی احترام می گذارند، تشخیص دهیم.”

  یکی از موارد اتهامی این مدافع مربوط به صحنه گل به خودی در بازی فصل گذشته این تیم مقابل لچه است که نهایتا با پیروزی 2بر 0 لچه تمام شد. گفته می شود او که از سقوط تیم باری به دسته دو آگاهی داشته، با دریافت پول از روی عمد این گل را وارد دروازه تیم خود کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.