• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بازهم افزایش قیمت شیر خام
  کد خبر : 515069

  بازهم افزایش قیمت شیر خام

  بازهم افزایش قیمت شیر خامReviewed by Farnaz on Apr 3Rating: دبیر انجمن صنایع لبنی از عدم عرضه شیر خام براساس نرخ مصوب از سوی دامداران خبر داد و گفت: دامداران اعلام کرده‌اند که از فروردین ماه امسال حاضر به عرضه شیر خام با نرخ مصوب ۶۳۰ نبوده و فروش خود را با نرخ ۸۰۰ تومان…

  بازهم افزایش قیمت شیر خامReviewed by Farnaz on Apr 3Rating:

  دبیر انجمن صنایع لبنی از عدم عرضه شیر خام براساس نرخ مصوب از سوی دامداران خبر داد و گفت: دامداران اعلام کرده‌اند که از فروردین ماه امسال حاضر به عرضه شیر خام با نرخ مصوب ۶۳۰ نبوده و فروش خود را با نرخ ۸۰۰ تومان تسویه خواهند کرد.

  رضا باکری با اشاره به اینکه براساس آخرین توافقات صورت گرفته، نرخ مصوب فروش شیر خام از سوی دامداری‌ها ۶۳۰ تومان تعیین شده بود، در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: این در حالی بود که دامداران در اواخر سال گذشته و در اسفند ماه، شیر را با نرخ ۷۳۰ تومان به کارخانجات می‌فروختند. این مسئله به نوبه خود بر هزینه تمام شده واحدهای لبنی به شدت تاثیر گذاشت.

  وی ضمن تاکید بر اینکه دامداران اعلام کرده‌اند از فروردین ماه امسال شیر خام را با نرخی کمتر از ۸۰۰ تومان عرضه نخواهند کرد، افزود: در همین راستا دامداران مذاکرات و جلساتی با برخی از مسئولان از جمله معاون اول رئیس جمهور طی هفته‌های اخیر داشتند و خواستار موافقت دولت با افزایش نرخ شیر خام شدند که به نظر می‌رسد بخشی از این مذاکرات با موفقیت همراه بوده است.

  باکری با اذعان به اینکه در شرایط کنونی و با توجه به افزایش نرخ شیر خام، کارخانجات صنایع لبنی با مشکل روبرو شده‌اند، عنوان کرد: با افزایش نرخ شیر خام به ۸۰۰ تومان که احتمالا به زودی اعمال شود، قیمت محصولات لبنی نیز باید نزدیک به ۱۰ درصد افزایش یابد.

  به گفته وی؛ پیش بینی می‌شود تا اردیبهشت ماه افزایش قیمت شیر خام و محصولات لبنی اجرایی شود. درخواست ما از مسئولان سازمان حمایت آن است که اجازه دهند نرخ محصولات لبنی بر اساس عرضه و تقاضا تعیین شود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.