• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » رقص آواز در مهدکودک حرام است؟!!
  کد خبر : 514924

  رقص آواز در مهدکودک حرام است؟!!

  رقص آواز در مهدکودک حرام است؟!!Reviewed by Farnaz on Apr 3Rating: مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه سازمان با مهدهای که برنامه‌های غیر اخلاقی از جمله رقص به کودکان آموزش می‌دهند برخورد می‌کند، گفت: برنامه‌های آموزشی باید در راستای موازین اسلامی باشد.مدیرکل بهزیستی استان تهران ولی‌الله نصر در ادامه در خصوص برنامه‌های آموزشی…

  رقص آواز در مهدکودک حرام است؟!!Reviewed by Farnaz on Apr 3Rating:

  مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه سازمان با مهدهای که برنامه‌های غیر اخلاقی از جمله رقص به کودکان آموزش می‌دهند برخورد می‌کند، گفت: برنامه‌های آموزشی باید در راستای موازین اسلامی باشد.
  مدیرکل بهزیستی استان تهران ولی‌الله نصر در ادامه در خصوص برنامه‌های آموزشی مهدهای کودک در تهران افزود: تمامی برنامه‌ها تدوین شده به مهدهای کودک ارسال شده اند به طوری که مهدها حق آموزش برنامه‌های غیراخلاقی را ندارند.
  وی بیان داشت: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های سازمان بهزیستی در سال جاری کنترل برنامه‌های آموزشی در مهدهای کودک است به طوری که باید این برنامه‌ها در راستای موازین اسلامی و شرعی باشد.
  به گزارش فارس،نصر تاکید کرد: متاسفانه در سالهای اخیر برخی از مهدهای کودک برنامه‌های آموزشی غیراخلاقی از جمله رقص و آواز به کودکان آموزش داده‌اند به طوری که امسال با مهدهای متخلف برخورد شدیدی صورت می‌گیرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.