• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » شهروندان تهرانی آماده وقوع سیلاب
  کد خبر : 514889

  شهروندان تهرانی آماده وقوع سیلاب

  شهروندان تهرانی آماده وقوع سیلابReviewed by Farnaz on Apr 3Rating: شرکت آب منطقه ای تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل بارش در استان تهران، توجه مسئولین امر و نیز شهروندان استان تهران به هشدارهای سیل و سیلاب ضروری است.براساس اعلام شرکت آب منطقه ای تهران، از ابتدای مهرماه جاری…

  شهروندان تهرانی آماده وقوع سیلابReviewed by Farnaz on Apr 3Rating:

  شرکت آب منطقه ای تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل بارش در استان تهران، توجه مسئولین امر و نیز شهروندان استان تهران به هشدارهای سیل و سیلاب ضروری است.
  براساس اعلام شرکت آب منطقه ای تهران، از ابتدای مهرماه جاری تاکنون تنها در حوزه رودک جاجرود و نیز نساء به ترتیب بیش از 668 و 575 میلیمتر بارش ثبت شده است و در سایر ایستگاه های استان نیز بارش های خوبی اتفاق افتاده است، لذا این امر احتمال وقوع سیلاب را افزایش خواهد داد.
  در این اطلاعیه آمده است: شهروندان تهرانی و به ویژه ساکنان مناطق حاشیه رودخانه ها و مسیل ها در استان تهران با توجه به احتمال وقوع سیلاب، از ورود به حریم و بستر رودخانه جداً خودداری کنند.
  بر اساس این اطلاعیه، مدیران امور مناطق شرکت آب منطقه ای تهران نیز بایستی به منظور برنامه ریزی و مدیریت سیل و در چارچوب طرح های اطلاع رسانی و مهندسی رودخانه، اطلاعات بارندگی و سیلاب استان تهران را هرچه سریعتر تهیه و در دسترس قرار دهند.
  همچنین ضروری است هماهنگی های لازم توسط این امور با دستگاه های اجرایی استان به سرعت انجام گرفته و کارشناسان مربوطه باید در زمان بارش و سیلاب احتمالی به منطقه اعزام و گزارش کاملی از اطلاعات مورد نیاز را به طور صحیح و مشخص منعکس کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.