• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تلويزيون و صدا سيما , فرهنگی و هنری , مطالب برگزیده سایت » بهترین برنامه های تلویزیون در نوروز ۹۱ کدام بودند ؟
  کد خبر : 512564

  بهترین برنامه های تلویزیون در نوروز ۹۱ کدام بودند ؟

  بهترین برنامه های تلویزیون در نوروز ۹۱ کدام بودند ؟Reviewed by Aryan on Mar 31Rating: مجموعه تلویزیونی «چک برگشتی» تا به حال بهترین برنامه از سوی مخاطبانی بوده که طی تماس با تلویزیون نظراتشان را اعلام کرده‌اند. به گزارش فارس، از مجموع ۱۵ هزار تماس تلفنی که با واحد ارتباطات مردمی سازمان صدا و سیما…

  بهترین برنامه های تلویزیون در نوروز ۹۱ کدام بودند ؟Reviewed by Aryan on Mar 31Rating:

  چک برگشتی

  مجموعه تلویزیونی «چک برگشتی» تا به حال بهترین برنامه از سوی مخاطبانی بوده که طی تماس با تلویزیون نظراتشان را اعلام کرده‌اند.

  به گزارش فارس، از مجموع ۱۵ هزار تماس تلفنی که با واحد ارتباطات مردمی سازمان صدا و سیما گرفته شده، 64 درصد مخاطبان از برنامه‌های شبکه یک و  36 درصد از برنامه‌های شبکه سه رضایت داشته‌اند.

  بنابر این گزارش، از میان بیش از ۱۵ هزار تماس تلفنی با واحد ارتباطات مردمی صداوسیما (162) از اول تا نهم فروردین ماه سال جاری برنامه‌های شبکه یک شامل: مجموعه‌های تلویزیونی «چک برگشتی»،«کسی خوابه!»، «لبخند بدون لهجه» و مستند «انسان و صخره» با رضایت 64 درصدی از سایر شبکه‌های سیما پیشی گرفتند.

  پس از شبکه یک، برنامه‌های شبکه سه شامل مجموعه نمایشی «دست بالای دست»، «خنده بازار» و فیلم‌های سینمایی این شبکه با 36 درصد در مقام دوم این رقابت قرار دارد.

  برنامه‌های «کلاه قرمزی» و «خانومی که شما باشید» از شبکه دو و مجموعه نمایشی «فراموشی»، مسابقه «از کی بپرسم؟» و فیلم‌های سینمایی شبکه تهران نیز مورد توجه مخاطبان سیما قرار گرفته‌اند.

  واحد ارتباطات مردمی اداره کل روابط عمومی صداوسیما به صورت 24 ساعته با شماره تماس 162 برای هموطنان آماده دریافت نظرات مخاطبین تلویزیون است.

  همچنین مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سامانه  http://162.irib.ir  و یا با ارسال پیامک به شماره 30000162 به ثبت نظرات خود بپردازند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.