• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اسرائیل: ترور دانشمندان هسته‌ای ایران کار خدا بود!
  کد خبر : 512495

  اسرائیل: ترور دانشمندان هسته‌ای ایران کار خدا بود!

  اسرائیل: ترور دانشمندان هسته‌ای ایران کار خدا بود!Reviewed by Aryan on Mar 31Rating: فارس نوشت: معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پاسخ به سئوالی در مورد نقش اسراییل در ترور دانشمندان هسته ای ایران در این ترورها می گوید: این کار “کار خدا” بوده است و “خداوند به اسرائیل خیلی کمک می کند”.  موشه یعلون…

  اسرائیل: ترور دانشمندان هسته‌ای ایران کار خدا بود!Reviewed by Aryan on Mar 31Rating:

  فارس نوشت: معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پاسخ به سئوالی در مورد نقش اسراییل در ترور دانشمندان هسته ای ایران در این ترورها می گوید: این کار “کار خدا” بوده است و “خداوند به اسرائیل خیلی کمک می کند”. 

  موشه یعلون معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی درمستندی که مازیار بهاری درباره روابط بین ایران و اسراییل ساخته است، در پاسخ به سئوالی در مورد نقش اسراییل در ترور دانشمندان هسته ای ایران با عدم تکذیب نقش دستگاه اطلاعاتی اسراییل در این ترورها می گوید:این کار “کار خدا” بوده است و “خداوند به اسرائیل خیلی کمک می کند”. 

  در این مستند به جنبه های مختلف روابط ایران و اسراییل پس از انقلاب اسلامی ایران و به سفارش بخش فارسی شبکه بی.سی.سی تهیه شده است. 

  بنا بر این گزارش، تاکنون چهار تن از دانشمندان هسته ای ایران بوسیله تروریست های مسلح به قتل رسیده اند که تاکنون برخی دستگیرشدگان در این رابطه، به نقش دستگاه جاسوسی موساد در این خصوص اذعان کرده‌اند. 

  رسانه های آمریکایی نیز به نقل از مقامات اطلاعاتی این کشور بارها به نقش موساد دراین باره و نارضایتی آمریکا از این مسئله اشاره کرده اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • علی

   اوه خدای من
   حتما کشتن بچه های کوچک مردم فلسطین هم کار خداست؟
   وای وای

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.