• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » پسر پادشاه بحرین در سرکوب مردم شرکت می کند +عکس
  کد خبر : 506433

  پسر پادشاه بحرین در سرکوب مردم شرکت می کند +عکس

  پسر پادشاه بحرین در سرکوب مردم شرکت می کند +عکسReviewed by Aryan on Mar 27Rating: فعالان بحرینی با انتشار تصاویری در اینترنت دست داشتن پسران دیکتاتور بحرین را در سرکوب و شکنجه مخالفان و معترضان در این کشور فاش کردند.به گزارش ایران ویج ، تصاویر ویدئویی منتشر شده نشان می دهد که فرماندهی عملیات سرکوب…

  پسر پادشاه بحرین در سرکوب مردم شرکت می کند +عکسReviewed by Aryan on Mar 27Rating:

  فعالان بحرینی با انتشار تصاویری در اینترنت دست داشتن پسران دیکتاتور بحرین را در سرکوب و شکنجه مخالفان و معترضان در این کشور فاش کردند.
  به گزارش ایران ویج ، تصاویر ویدئویی منتشر شده نشان می دهد که فرماندهی عملیات سرکوب و شکنجه معترضان بحرینی از سوی ناصر بن حمد آل خلیفه یکی از فرزندان پادشاه بحرین و فرمانده گارد سلطنتی این کشور و دیگر فرزندان وی صورت می گیرد.

  بر اساس گزارش العالم، این تصاویر، ناصر بن حمد آل خلیفه را هنگام هدایت عملیات سرکوب معترضان نشان می دهد.

  فعالان بحرینی تاکید کرده اند که تعدادی از پسران پادشاه بحرین به طور مستقیم در شکنجه بازداشت شدگان و زندانیان بحرینی دست دارند و حملاتی که ضد فعالان بحرینی صورت می گیرد به دست پسران پادشاه از جمله خالد و ناصر و فرزندان دیگر درباریان بحرینی انجام می شود.
   
  پیش از این نیز شیخ محمد حبیب المقداد از بازداشت شدگان بحرینی فاش کرده بود که ناصر بن حمد آل خلیفه از ابتدای بازداشت وی در ماه مارس 2011 مستقیم در شکنجه اش مشارکت می کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.