• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پزشکی , مطالب برگزیده سایت » تاثیر سواد در پیری زودرس
  کد خبر : 505571

  تاثیر سواد در پیری زودرس

  تاثیر سواد در پیری زودرسReviewed by Farnaz on Mar 26Rating: موسسه مغز انگلستان و مجله مغز رفتار ایمنی این كشور با بررسی آماری از ۴۰۰ زن و مرد به این نتیجه رسیدند. جرمی پیرسون یكی از معاونان موسسه مغز انگلستان در این باره گفت: ارتباطات وسیعی كه میان بهداشت و ساختارهای اجتماعی وجود دارد، باعث…

  تاثیر سواد در پیری زودرسReviewed by Farnaz on Mar 26Rating:

  موسسه مغز انگلستان و مجله مغز رفتار ایمنی این كشور با بررسی آماری از ۴۰۰ زن و مرد به این نتیجه رسیدند.

  جرمی پیرسون یكی از معاونان موسسه مغز انگلستان در این باره گفت: ارتباطات وسیعی كه میان بهداشت و ساختارهای اجتماعی وجود دارد، باعث می‌شود تا افرادی با تحصیلات بالاتر بتوانند خود را با اجتماع سازگار كنند. از طرفی، افرادی كه پیش‌زمینه نامناسب از اوضاع و احوال خود دارند نیز بیش از سایرین در معرض آسیب‌های ناشی از كم‌ سوادی قرار دارند.

  وی افزود: افرادی كه از لحاظ دانایی در وضع پایین‌تری قرار دارند، به دلیل استعمال دخانیات، ورزش نكردن و رعایت نكردن رژیم‌های غذایی متناسب با وضعیت سلامتشان، زندگی خود را نابود می‌كنند و به ورطه تباهی می‌كشانند.

  یكی از كارشناسان امور اجتماعی كالج لندن نیز در این باره به شبكه خبری بی‌بی‌سی خاطرنشان كرد: تحصیلات باعث ارتقای كلاس اجتماعی افراد می‌شود. به همین دلیل، این دسته از افراد در پی این درجه و رتبه اجتماعی كمتر به فكر ضربه زدن به خود هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.