• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » کاهش 11،2 درصدی تصادفات منجر به مرگ در ایام نوروز
  کد خبر : 505509

  کاهش 11،2 درصدی تصادفات منجر به مرگ در ایام نوروز

  کاهش 11،2 درصدی تصادفات منجر به مرگ در ایام نوروز Reviewed by Farnaz on Mar 26Rating: سردار اسکندر مومنی  با اشاره به کاهش 11/2 درصدي تصادفات فوتي در ايام نوروز در كل کشور، اظهار كرد: تخلفات حادثه ساز نسبت به ايام نوروز سال گذشته بسيار كاهش و حركت در بين خطوط در اين مدت افزايش…

  کاهش 11،2 درصدی تصادفات منجر به مرگ در ایام نوروز Reviewed by Farnaz on Mar 26Rating:

  سردار اسکندر مومنی  با اشاره به کاهش 11/2 درصدي تصادفات فوتي در ايام نوروز در كل کشور، اظهار كرد: تخلفات حادثه ساز نسبت به ايام نوروز سال گذشته بسيار كاهش و حركت در بين خطوط در اين مدت افزايش داشته كه اين مهم بيانگر توجه بيش از پيش مردم به قوانين راهنمايي و رانندگي است.

  سرار مومنی گفت : این در حالی است که در این مدت مسافرت ها افزایش یافته و بیش از یک میلیون و ششصد هزار خودرو هم شماره گذاری شده است.

  رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه امسال جرایم رانندگی نیز کمتر شده است افزود امسال شعار جریمه هدف نیست ، محقق شد و میزان جرایم بیش از 20 درصد کاهش یافت و تخلف های حادثه ساز هم کم شد که نقطه قوت طرح نوروزی امسال محسوب می شود.

   
  سردار مومنی گفت 40 درصد تصادفات رانندگی بین ساعت 12 تا 16 رخ داده که و 39 درصد تصادفات بصورت واژگونی ، 24 درصد انحراف به چپ و 16 درصد هم به علت سرعت غیرمجاز بوده است.
   

  سردار اسكندر مومني همچنین گفت: مرحله دوم سفرهاي نوروزي از چهارم فروردين با حجم زيادي از خودروها در كشور آغاز شده و موج آن همچنان ادامه دارد .

   
  مومني تاكيد كرد: اگر رانندگان به بحث انحراف به چپ و سرعت غير مجاز توجه و دقت كافي داشته باشند تصادفات رانندگي بيش از 70 درصد كاهش مي يابد .

   
  وي بيان كرد: در بازديدهاي هوايي و زميني كه از محور هاي مختلف كشور داشتيم آرامش خوبي برقرار است و اميد داريم اين روند تا پايان تعطيلات نوروز ادامه داشته باشد .
   

  وي گفت: تخلفات حادثه ساز نسبت به ايام نوروز پارسال بسيار كاهش يافته و حركت در بين خطوط در اين مدت افزايش داشته كه اين مهم بيانگر توجه بيش از پيش مردم به قوانين راهنمايي و رانندگي است.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.