• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » تجارت در خارج از کشور، زن را از مرد دور کرد
  کد خبر : 50529

  تجارت در خارج از کشور، زن را از مرد دور کرد

  تجارت در خارج از کشور، زن را از مرد دور کرد Reviewed by Aryan on Oct 27Rating: به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه ۲۴۰ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد. این زن در برابر قاضی این شعبه با…

  تجارت در خارج از کشور، زن را از مرد دور کرد Reviewed by Aryan on Oct 27Rating:

  به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه ۲۴۰ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

  این زن در برابر قاضی این شعبه با بیان اینکه حدود ۶ ماه از زندگی مشترک مان می گذرد، گفت: شوهرم طی این ۶ ماه زندگی تنها ۳ ماه کنار من بوده است و دائم برای کارش به سفرهای خارج از کشور می رود ولی من به او شک کرده و نمی توانم در کنارش به زندگی ادامه دهم.

  وی با اشاره به اینکه هر گاه شوهرم می خواهد به سفر برود، شاد بوده و موقع برگشت ناراحت است، اظهار داشت: ابتدا تصور می کردم که می توانم با شغل و نحوه کار شوهرم کنار بیایم ولی در حال حاضر متوجه شده ام که نمی توانم، چرا که دوست دارم که شوهرم در ایران مشغول کار باشد نه اینکه در خارج از کشور و دور از چشم من کار کند.

  زن در ادامه با بیان اینکه فرزندی نداشته و می خواهم از شوهرم جدا شوم، افزود: طی این سه ماه که شوهرم در کنار من بوده، مشکلات مختلف و اختلاف نظر شدید با یکدیگر داشتیم.

  وی ادامه داد: طرز تفکر شوهرم با من بسیار متفاوت شده است چرا که او غربی فکر می کند و من ایرانی و سنتی؛ وقتی به میهمانی می رویم، او مهمانی سنتی را بسیار نامناسب و دور از شأن خود می داند و سبک مهمانی دیگری را دوست دارد، در واقع ما با یکدیگر تفاهم نداشته و باید از هم جدا شویم.

  زن در انتها با بیان اینکه شوهرم حاضر نیست کار تجارت خود را رها کند، گفت : می خواهم از او جدا شوم تا شوهرم با کارش زندگی کند.

  قاضی این پرونده بعد از شنیدن اظهارات زن، حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و رسیدگی به جلسه را به روز دیگری موکول کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • خانم رئیس

   شک نکن شوهرت اونور آب حسابی خانم بازی میکنه که اینقدر خوشحال میره و ناراحت برمیگرده، شک نکن.

  • اقدس

   تو هم مثل خودش راحت زندگی کن این کاری نداره.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.