• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , فرهنگی و هنری » نماینده مجلس: وضعیت سینمای ایران مورد رضایت مردم نیست
  کد خبر : 50313

  نماینده مجلس: وضعیت سینمای ایران مورد رضایت مردم نیست

  نماینده مجلس: وضعیت سینمای ایران مورد رضایت مردم نیستReviewed by Aryan on Oct 27Rating: یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وضع سینمای ایران از جهت اعتقادات ایمانی و باور دینی و ملی مورد رضایت مردم نیست. سید رمضان شجاعی کیاسری در گفتگو با خبرنگار همراهان افزود : هرسال که می گذرد وضع سینمای…

  نماینده مجلس: وضعیت سینمای ایران مورد رضایت مردم نیستReviewed by Aryan on Oct 27Rating:

  یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وضع سینمای ایران از جهت اعتقادات ایمانی و باور دینی و ملی مورد رضایت مردم نیست.

  سید رمضان شجاعی کیاسری در گفتگو با خبرنگار همراهان افزود : هرسال که می گذرد وضع سینمای ما بیشتربه سمت سوی لودگی و فرار از واقعیت های اجتماعی ونیازهای فرهنگی می رود.

  وی افزود: بنابراین اعتقاد من این است که سینما معنی و مفهوم اصلی خودش که بتواند نیازهای هنری و فرهنگی جامعه را مبتنی بر اعتقادات و باورهای دینی و ملی، معنی کند از دست داده است.

  به گفته ی وی، باید طرحی نو دراندازیم و ساز کار جدید و نوینی را فراهم کنیم که هم از پیشکسوتان استفاده و هم از جوانان با نشاط و خلاقی که دراین عرصه علاقه مند هستنداستفاده کنیم و از این حالت سلطه و تسلطی که مافیای بزرگی که چندین سال است سایه بر سینمای ما افکنده رها شویم.

  وی تصریح کرد: سینمای اسلامی باید بر باورهای دینی و اعتقادات ما استوار باشد و خط قرمزهایی که دین برای ما مشخص کرده در فیلمنامه ها و در کار هنری رعایت شود.

  این عضو کمیسیون فرهنگ مجلس افزود:  عشق های مثلثی و خانمان براندازی که حتی خانواد ه ها خجالت می کشند در کنار یکدیگر ببینند نشان از آن دارد که ما به فرهنگ و باورهای دینی خودمان پشت کرده ایم و  ادای کسانی را در می آوریم که فرهنگ ما هیچ سنخیتی با آن ندارد.

  این نماینده مجلس در رابطه با عملکرد صداسیما درخصوص فرهنگ اسلامی افزود : صداسیما تلاش کرده اما گاهی از خط قرمزها عبور کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.