• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رهبر مسلمانان امریکا : 11 سپتامبر توطئه امریکا بود
  کد خبر : 5027

  رهبر مسلمانان امریکا : 11 سپتامبر توطئه امریکا بود

  رهبر مسلمانان امریکا : 11 سپتامبر توطئه امریکا بودReviewed by Aryan on Apr 27Rating: رهبر مسلمانان امریکا انفجارهای یازده سپتامبر را در چارچوب نظریه توطئه ارزیابی و هدف از آنرا تدوین استراتژی امریکا در قرن بیست و یکم دانست . به گزارش واحد مرکزی خبر، لوئیس فراخوان در گفتگوی اختصاصی با شبکه الجزیره در شهر…

  رهبر مسلمانان امریکا : 11 سپتامبر توطئه امریکا بودReviewed by Aryan on Apr 27Rating:

  رهبر مسلمانان امریکا انفجارهای یازده سپتامبر را در چارچوب نظریه توطئه ارزیابی و هدف از آنرا تدوین استراتژی امریکا در قرن بیست و یکم دانست .

  به گزارش واحد مرکزی خبر، لوئیس فراخوان در گفتگوی اختصاصی با شبکه الجزیره در شهر شیکاگو تصریح کرد: حوادث یازده سپتامبر حوادثی واقعا عجیب بود و با گذشت دو روز از وقوع آن انگشت اتهام به سوی نوزده مسلمان نشانه رفت و چندین قران کشف شد اما قبل از آن نومحافظه کاران پیرامون بوش برای قرن جدید امریکا برنامه ریزی کرده بودند.

  وی افزود : آنها معتقد بودند که امریکا نیازمند چیزی شبیه حمله “پرل هاربر” است و یازدهم سپتامبر دو هزار و یازده یک پرل هاربر جدید برای بسیج مردم امریکا و خشم آنها نسبت به حادثه ای که به وقوع پیوسته بود .

  لوئیس فراخان در پاسخ به سوالی درباره نظریه توطئه و این دیدگاه که غیرعاقلانه است امریکا بی پروا علیه ملت خود دست به جنایت بزند و ترسی از کشف حقایق نداشته باشد گفت : آنها چگونه بر کوبا سلطه پیدا کردند ، آیا توطئه ای از سوی دولت برای حمله به کشتی موسوم به ” یو اس اس مین” در بندر کوبا در کار نبود؟ در حالیکه همه گمان می کردند کوباییها یا اسپانیاییها چنین کاری کرده اند .

  اینها بهانه ای برای جنگ با اسپانیا و ملحق کردن بخشی از خاک ان به کوبا شد . این در حالی بود که جانسون به ملت امریکا درباره حادثه خلیج تانکن دروغ گفت و هزاران امریکایی کم سن و سال را به جنگ ویتنام فرستاد و منجر به کشته شدن هزاران نفر شد .

  لوئیس فراخوان در ادامه گفت : چرا آنها کمیته مستقلی برای تحقیق تعیین نکردند . اگر بسیاری از مردم چنین اعتقادی دارند ما نباید نظریه توطئه را نادیده بگیریم . زمانیکه جرج بوش می خواست به عراق حمله کند چندین ادعا مطرح کردند . وقتی از مردم امریکا درباره حمله به عراق سوال می شد بیش از هفتاد درصد انها از حمله حمایت می کردند اما جنگ شروع شد و بعدها همه متوجه شدند بوش ، کالین پاول ،کاندولیزا رایس ، رامسفلد و دیک چنی همگی دروغ گفته اند و فرزندان امریکا را به کام مرگ فرستادند . این یک توطئه بود و من معتقدم ما باید به عنوان مسلمان چشمان خود را باز کنیم . من اظهارات غیرمسئولانه عنوان نمی کنم بلکه خواستار جواب هستم و ملت امریکا نیز مستحق دریافت این جوابهاست .

  وی ادامه داد ، کسانی که در حملات (یازده سپتامبر) کشته شدند فقط سفید پوستان نبودند بلکه در میان آنها مسلمان ، مسیحی ، یهود ، هندو و بودایی نیز به چشم می خورد . حال چرا فقط روی مسلمانها تمرکز کرده اند و از دیگران سخنی به میان نمی اورند . مثلا هنگام ساخت بنای “قرطبه” در نیویورک گفتند که شما بیش از اندازه به بنای مقدس نزدیک شده اید انها این تقدس را از کجا اورده اند .

  وی در ادامه این گفتگو از ترویج سیاستهای اسلام ستیزی در امریکا انتقاد کرد .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.