• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » روش عجيب کامبوجي ها براي مقابله با ايدز
  کد خبر : 502571

  روش عجيب کامبوجي ها براي مقابله با ايدز

  روش عجيب کامبوجي ها براي مقابله با ايدزReviewed by Aryan on Mar 25Rating: یکی از راههای عجیب مقابله با ایدز در کامبوج حضور در برخی مسابقات و ایجاد ترس و وحشت شدید در شرکت کنندگان است. به نقل از الجزیره، در چند ماه اخیر پخش یک مجموعه تلویزیونی در قالب مسابقه و سرگرمی در کامبوج…

  روش عجيب کامبوجي ها براي مقابله با ايدزReviewed by Aryan on Mar 25Rating:

  یکی از راههای عجیب مقابله با ایدز در کامبوج حضور در برخی مسابقات و ایجاد ترس و وحشت شدید در شرکت کنندگان است.

  به نقل از الجزیره، در چند ماه اخیر پخش یک مجموعه تلویزیونی در قالب مسابقه و سرگرمی در کامبوج آغاز شده که بسیار خبرساز شده است. این برنامه با هدف ارتقای آگاهی مردم درباره ایدز و خطرات این بیماری است.

  در این مجموعه تلویزیونی ، مردان شرکت کننده در مسابقات در شرایط بسیار وحشتناکی قرار می گیرند تا توان و تحمل خود را نشان بدهند.

  روی سر و صورت شرکت کنندگان در این مسابقه به صورت غیرمترقبه و ناگهانی انبوهی از رتیل ها، سوسک ها ، مارها و قورباغه ها ریخته می شود. بخشی از مسابقه نیز ریختن آب داغ روی سر شرکت کنندگان است. خوردن غذاهای تهوع آور نیز بخش دیگری از این مسابقه است. این غذاها با انواع مواد ترکیبی درست شده است که تهوع شدید را به همراه دارد.

  گرچه این مجموعه تلویزیونی ظاهرا فقط یک مسابقه و سرگرمی است اما در قالب آن به مردان کامبوج درباره رفتارهای پرخطر آموزش داده می شود و اینکه ایدز به مراتب وحشتناکتر از همه تجربه های هولناکی است که آنها در این مسابقه پشت سر می گذرانند.

  جایزه نفر اول برای این مسابقات هفت هزار دلار است که ده برابر متوسط حقوق سالانه در کامبوج است. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.