• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » 1800 ایستگاه خدمات رسانی نوروزی هلال احمر
  کد خبر : 502470

  1800 ایستگاه خدمات رسانی نوروزی هلال احمر

  1800 ایستگاه خدمات رسانی نوروزی هلال احمر Reviewed by Farnaz on Mar 25Rating: ‘سیدمحمدحسین جوادی’ عصر شنبه در حاشیه بازدید از پست های نوروزی هلال احمر در شیروان در گفتگو با ایرنا اظهار داشت:‌ از این تعداد یكهزار مورد پست نوروزی، 248 مورد پست سلامت و 600 مورد خیمه نماز است. وی افزود:‌ پیش بینی…

  1800 ایستگاه خدمات رسانی نوروزی هلال احمر Reviewed by Farnaz on Mar 25Rating:

  ‘سیدمحمدحسین جوادی’ عصر شنبه در حاشیه بازدید از پست های نوروزی هلال احمر در شیروان در گفتگو با ایرنا اظهار داشت:‌ از این تعداد یكهزار مورد پست نوروزی، 248 مورد پست سلامت و 600 مورد خیمه نماز است.

  وی افزود:‌ پیش بینی می شود با دایر شدن این تعداد پایگاه به بیش از 25 میلیون نفر در طول تعطیلات نوروزی خدمات داده شود.

  جوادی از توزیع چهار میلیون بسته فرهنگی در پست های نوروزی هلال احمر كشور خبر داد و گفت:‌ 50 نفر از هنرمندان و بازیگران سینما و تلویزیون در اجرای طرح راهنمای مسافران نوروزی با این نهاد همكاری دارند.

  معاون دانشجویی و جوانان سازمان هلال احمر كشور از صدور ‘همراه كارت’ برای جوانان عضو به عنوان یكی از طرحهای این نهاد در سال جاری یاد كرد و گفت:‌ قریب دو میلیون نفر عضو شاخه جوانان این جمعیت هستند كه 18 هزار نفر آنان دانشجو هستند.

  جوادی به امضای توافقنامه بین سازمان هلال احمر و بانك ملی در این خصوص اشاره كرد و گفت:‌ استفاده از امكانات فرهنگی و مالی سازمان از مزایای این كارتها خواهد بود.

  وی راه اندازی بانك اطلاعات نخبگان، تقویت كاروان های نیكوكاری، تشكیل پایگاه های امدادی روستایی، ارتقای طرح پیشگیری از اعتیاد و تقویت كانون های طلاب را از دیگر برنامه های در دست اقدام این معاونت برای سال جاری عنوان كرد.

  جوادی گفت: اكنون 600 كانون جوانان روستایی و 32 مركز علمی كاربردی هلال احمر در كشور فعالیت دارند

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.