• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران , سینما و تلویزیون » آغاز اکران فیلم های نوروزی از 25 اسفند
  کد خبر : 496316

  آغاز اکران فیلم های نوروزی از 25 اسفند

  آغاز اکران فیلم های نوروزی از 25 اسفند Reviewed by Farnaz on Mar 17Rating: پس از 1 سال انتظار “انتهای خیابان هشتم” با حذف دو دقیقه رنگ پرده نقره ای را دید  بیشترین سینماها در اختیار “گشت ارشاد” و “قلاده های طلا” / قیمت بلیت به 5000 تومان کاهش یافت سی نت:   اکران فیلم های…

  آغاز اکران فیلم های نوروزی از 25 اسفند Reviewed by Farnaz on Mar 17Rating:

  پس از 1 سال انتظار “انتهای خیابان هشتم” با حذف دو دقیقه رنگ پرده نقره ای را دید

   بیشترین سینماها در اختیار “گشت ارشاد” و “قلاده های طلا” / قیمت بلیت به 5000 تومان کاهش یافت

  سی نت:   اکران فیلم های نوروزی از 25 اسفند همزمان در تهران و شهرستان ها آغاز می شود، البته آماده شدن کپی تمامی فیلم ها و رسیدن آنها به سینماهای تهران تا فردا طول خواهد کشید و در واقع فیلم ها از فردا با تمام قوا اکران خواهند شد و کپی فیلم ها به زودی به شهرستان ها هم خواهد رسید.

  با توجه به تعداد سالن ها به نظر می رسد رقابت اصلی اکران نوروزی طبق پیش بینی ها بین “گشت ارشاد” و “قلاده های طلا” باشد ، گشت ارشاد فعلا 28 سالن در تهران و 30 سالن در شهرستان ها در اختیار دارد و “قلاده های طلا” هم 28 سالن در تهران و 40 سالن در شهرستان ها در اختیار دارد.

  “زندگی خصوصی” و “انتهای خیابان هشتم” هم با 20 سالن در تهران کار خود را آغاز خواهند کرد و “زندگی خصوصی” 15 سینما نیز در شهرستان ها در اختیار خواهد داشت که این تعداد بعدا دستخوش تغییر خواهد شد.

  نکته جالب دیگر اکران شدن “انتهای خیابان هشتم” پس از 1 سال انتظار است که در پی لغو چندباره اکران فیلم برخی اعلام کرده بودند تا این فیلم را روی پرده نبینند باور نخواهند کرد که اکران شده است!
  در همین زمینه علیرضا امینی گفته است تنها 2 دقیقه از فیلم حذف شده است.

  نکته دیگر در اکران نوروزی کاهش قیمت بلیت ها از 6000 تومان به 5000 تومان است که از امروز بلیت با این تعرفه ها فروخته خواهد شد.

  علیرضا سجادپور این کاهش قیمت را بنابر خواسته وزارت ارشاد و مخالفت با قیمت 6000 تومانی اعلام کرده است و بقیه قیمت ها همان رقم های قبلی است و فقط بلیت پردیس ها با قیمت 5000 تومان فروخته خواهد شد.

  این طرح از 25 اسفند و با آغاز فیلم های نوروزی در حال اجراست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.