• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » كارگران در پايان سال 90 روزهای سختی را می‌گذرانند
  کد خبر : 494998

  كارگران در پايان سال 90 روزهای سختی را می‌گذرانند

  كارگران در پايان سال 90 روزهای سختی را می‌گذرانندReviewed by Aryan on Mar 16Rating: مرتضی ریحانیان با اشاره به اینکه کارگران باید براي ادامه زندگی روزمره خود بدون توان آینده نگری، با حداقل‌ها ادامه حیات دهند خاطر نشان کرد: کارگران در سال ۹۰ روزهايي سختي را گذراندند و اين سختي در روزهاي پاياني‌سال تشديد شده…

  كارگران در پايان سال 90 روزهای سختی را می‌گذرانندReviewed by Aryan on Mar 16Rating:

  مرتضی ریحانیان با اشاره به اینکه کارگران باید براي ادامه زندگی روزمره خود بدون توان آینده نگری، با حداقل‌ها ادامه حیات دهند خاطر نشان کرد: کارگران در سال ۹۰ روزهايي سختي را گذراندند و اين سختي در روزهاي پاياني‌سال تشديد شده است.

  دبیر اجرایی خانه کارگر زنجان گفت: شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد می‌بایستی تامین 

   
   شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد می‌بایستی تامین انرژی و کالری ۸ ساعت کار روزانه با احتساب هزینه امرار معاش حداقل ۵ نفر و همچنین تورم موجود و سبد حداقل ۱۷ قلم کالای اساسی را مد نظر قرار دهد. 
   

  انرژی و کالری ۸ ساعت کار روزانه با احتساب هزینه امرار معاش حداقل ۵ نفر و همچنین تورم موجود و سبد حداقل ۱۷ قلم کالای اساسی را مد نظر قرار دهد. 

  مرتضی ریحانیان در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به اینکه کارگران باید براي ادامه زندگی روزمره خود بدون توان آینده نگری، با حداقل‌ها ادامه حیات دهند خاطر نشان کرد: کارگران در سال ۹۰ روزهايي سختي را گذراندند و اين سختي در روزهاي پاياني‌سال تشديد شده است. 

  او افزود: مسئولین هیچ توجهی به خواسته‌های مالی کارگران نمی‌کنند و از سهام عدالت و کارت خرید آنان هنوز خبری نیست. 

  او با اشاره به كاهش قدرت خريد كارگران، گفت: کارگران در آستانه سال نو شرمنده فرزندان خود هستند و حداقل ‌خواسته تولیدگران كشور تامین زندگی خانواده‌هایشان است. 

  این فعال کارگری گفت: حال که کارگران سالی را با شرمندگی خانواده‌های خود به اتمام رسانده‌اند امیدوارند با پرداخت يارانه بخش توليد، مشكلات کارفرمایان حل شود تا شاید مشکلات كارگران نيز كمتر شود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.