• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » سیاسی » تلاش انگلیس برای نزدیک شدن به مردم ایران
    کد خبر : 493776

    تلاش انگلیس برای نزدیک شدن به مردم ایران

    تلاش انگلیس برای نزدیک شدن به مردم ایرانReviewed by Farnaz on Mar 15Rating:  به گزراش فارس به نقل از رسانه‌های آمریکایی، وزارت خارجه انگلیس روز گذشته وب‌سایت جدیدی را برای ایرانیان به راه انداخته تا از این طریق بتواند ارتباط خود با مردم ایران را نزدیک کند. پس از تعطیلی سفارت انگلیس در تهران، دولت…

    تلاش انگلیس برای نزدیک شدن به مردم ایرانReviewed by Farnaz on Mar 15Rating:

     به گزراش فارس به نقل از رسانه‌های آمریکایی، وزارت خارجه انگلیس روز گذشته وب‌سایت جدیدی را برای ایرانیان به راه انداخته تا از این طریق بتواند ارتباط خود با مردم ایران را نزدیک کند.

    پس از تعطیلی سفارت انگلیس در تهران، دولت انگلیس تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند ارتباط خود را با مردم ایران کانال ارتباطی قوی برقرار کند.

    بر اساس این گزارش، انگلیس در صدد است از طریق این سایت با ارائه اطلاعاتی درباره فرهنگ انگلیس، خود را به مردم ایران نزدیک کند.

    وزارت خارجه انگلیس در صدد است از این طریق بتواند کانال ارتباطی با مردم ایران را تقویت کند و حتی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که در پی بسته شدن سفارت انگلیس، دولت این کشور علاقمند است از طریق اینترنت با مردم ایران در تماس باشد.

    “ویلیام هیگ” وزیر خارجه انگلیس نیز به مناسبت راه اندازی این وب‌سایت نیز ضمن استقبال از راه‌اندازی این وب‌سایت اعلام کرد که از این طریق می‌توان زمینه برای پرسش و پاسخ با مردم ایران را فراهم کرد.

    وزیر امور خارجه انگلیس تایید کرد که از آنجاییکه مناسبات بین دولتهای ما دشوار است ما می‌خواهیم تا آنجا که می توانیم با مردم ایران روراست باشیم.

    هیگ همچنین در پیام سال نو ایران گفت: ما می‌خواهیم ارتباط بین مردم ما ادامه پیدا کند و در آینده شکوفا شود و من امیدوارم ۱۳۹۱ سالی باشد که در آن بدون توجه به میزان اختلاف بین دولتهای ما بتوان تاریخ، فرهنگ و طبیعت ملتهایمان را جشن بگیریم، تماس بین آنها تقویت شود و هردو طرف از آن بهره مند شوند.

    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.