• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » پنج تخلف بزرگ رانندگی در ایران کدامند؟
  کد خبر : 492275

  پنج تخلف بزرگ رانندگی در ایران کدامند؟

  پنج تخلف بزرگ رانندگی در ایران کدامند؟Reviewed by Aryan on Mar 15Rating: از ابتدای سال تاکنون 9 میلیون و 230 هزار قبض جریمه برای نبستن کمربند ایمنی در کشور صادر شده است و بیشترین تخلف رانندگی در کشور مربوط به نبستن کمربند ایمنی است. ایستادن در محل ممنوع، تردد غیر مجاز در محدوده طرح ترافیک…

  پنج تخلف بزرگ رانندگی در ایران کدامند؟Reviewed by Aryan on Mar 15Rating:

  از ابتدای سال تاکنون 9 میلیون و 230 هزار قبض جریمه برای نبستن کمربند ایمنی در کشور صادر شده است و بیشترین تخلف رانندگی در کشور مربوط به نبستن کمربند ایمنی است. ایستادن در محل ممنوع، تردد غیر مجاز در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد، استفاده نکردن از کلاه ایمنی توسط موتور سواران و تجاوز از سرعت مجاز در رده های بعدی قرار دارند.

  رئیس پلیس اجرائیات راهور با اعلام پنج تخلف بزرگ رانندگی در سال جاری گفت: تاکنون 9 میلیون و 230 هزار برگ جریمه به دلیل نبستن کمربند ایمنی در کشور صادر شده است. 

  سرهنگ مرتضی دهقانی با اشاره به پنج تخلف بزرگ رانندگی در کشور گفت: از ابتدای سال تاکنون 9 میلیون و 230 هزار قبض جریمه برای نبستن کمربند ایمنی در کشور صادر شده است و بیشترین تخلف رانندگی در کشور مربوط به نبستن کمربند ایمنی است. 

  وی ادامه داد: تردد غیر مجاز در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد با صدور پنج میلیون و 420 هزار قبض جریمه دومین تخلف رانندگی در کشور است. همچنین در این مدت چهارمیلیون و 230 هزار قبض جریمه برای ایستادن در محل ممنوع صادر شده است. 

  رئیس پلیس اجرائیات راهور با بیان اینکه استفاده نکردن از کلاه ایمنی توسط موتور سواران با صدور سه میلیون و 790 هزار قبض جریمه در رتبه چهارم تخلفات رانندگی قرار دارد اظهار داشت: تاکنون سه میلیون قبض جریمه نیز برای تجاوز از سرعت مجاز صادر شده است. 

  دهقانی با توصیه به رانندگان برای دریافت صورت وضعیت تخلفات رانندگی و پرداخت دیون دولت قبل از نوروز گفت: اگرچه همزمان با ابلاغ قانون جدید رانندگی پلیس خودروهایی که بیش از یک میلیون تومان جریمه را دارند شناسایی و توقیف کرده است اما رانندگان قبل از سفرهای نوروزی و برای جلوگیری از توقیف خودرو برگه خلافی خود را دریافت و در صورتیکه مبلغ آن به یک میلیون تومان رسیده است آن را پرداخت کنند. 

  به گزارش مهر،وی افزود: ماموران در نوروز با استفاده از سیستم های آن لاین وضعیت جریمه های رانندگان متخلف را رصد کرده و در صورتی که راننده ای دارای جریمه بیش از یک میلیون تومان باشد از تردد خودرو جلوگیری می کنند. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.