• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » هواشناسی » بیش از 20 استان میزبان بارش برف و باران خواهند بود
  کد خبر : 489216

  بیش از 20 استان میزبان بارش برف و باران خواهند بود

  بیش از 20 استان میزبان بارش برف و باران خواهند بودReviewed by Farnaz on Mar 12Rating:     جدول پیش بینی سازمان هواشناسی کشور طی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری نشان می دهد، استانهای آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسانها، خوزستان، زنجان، سمنان، قزوین، قم، كهگیلویه…

  بیش از 20 استان میزبان بارش برف و باران خواهند بودReviewed by Farnaz on Mar 12Rating:

   

   

  جدول پیش بینی سازمان هواشناسی کشور طی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری نشان می دهد، استانهای آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسانها، خوزستان، زنجان، سمنان، قزوین، قم، كهگیلویه و بویراحمد، كرمانشاه، كردستان، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مركزی، همدان و یزد در این ایام از بارش باران یا برف برخوردار می شوند.

  بر طبق این جدول هموطنان در استانهای آذبایجان شرقی، غربی و اردبیل دارای شرایطی مشابه و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه گاهی بارش باران و برف را خواهند داشت.

  آسمان اصفهان سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری بارش پراكنده دارد و در البرز دوشنبه بارش پراكنده وجود دارد و روز چهارشنبه گاهی باران و برف را البرزنشینان مشاهده خواهند كرد.

  استان ایلام روزهای سه شنبه و چهارشنبه بارش پراكنده خواهد داشت.

  آسمان استان تهران ضمن این كه روز دوشنبه بارش پراكنده دارد در روز چهارشنبه گاهی بارش باران و برف را خواهد داشت.

  چهارمحال و بختیاری روزهای سه شنبه و چهارشنبه با آسمانی بارانی و برفی مواجه خواهد شد، در خراسان های شمالی و رضوی برای روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهار شنبه پیش بینی برف و باران شده و در خراسان جنوبی نیز شاهد بارش پراكنده در روزهای سه شنبه و چهارشنبه خواهیم بود.

  استان خوزستان روزهای سه شنبه و چهارشنبه با آسمانی كه بارش پراكنده دارد، مواجه است و هموطنان در استان زنجان در روزهای دوشنبه و چهارشنبه بارش برف و باران را به نظاره می نشینند.

  آسمان استان سمنان در روزهای دوشنبه و چهارشنبه بارش پراكنده دارد و در قزوین نیز روز دوشنبه بارش پراكنده و چهارشنبه باران و برف را مشاهده خواهیم كرد، در عین حال استان قم روز چهاشنبه در پاره ای از نقاط بارش پراكنده دارد.

  استان كردستان در غرب كشور نیز علاوه بر این كه، هموطنان در روز دوشنبه بارش برف و باران را نظاره گر خواهند بود، در روز چهارشنبه نیز باران و برف را مشاهده خواهند كرد.

  آسمان استان كرمانشاه برای روزهای دوشنبه و سه شنبه پیش بینی بارش پراكنده و در روز چهارشنبه احتمال بارش باران و برف وجود دارد.

  استان كهگیلویه و بویراحمد نیز روزهای سه شنبه و چهارشنبه برف و باران خواهد داشت و در گلستان روز دوشنبه پاره ای نقاط باران و برف پیش بینی شده و سه شنبه شهرهای غربی این استان باران و برف خواهند داشت و در روز چهارشنبه گاهی بارش باران و برف احتمال دارد.

  استان گیلان نیز از بعدازظهر دوشنبه باران و برف دارد و روز سه شنبه گاهی بارش باران و برف را هموطنان در این استان مشاهده خواهند كرد.

  مازندران در روز دوشنبه در پاره ای نقاط باران دارد، روز چهارشنبه گاهی باران و برف را در آسمان این استان شاهد خواهیم بود.

  استان مركزی نیز در روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش پراكنده دارد و برای چهارشنبه پیش بینی بارش شده كه گاهی باران و برف خواهد بود.

  همدان در طی سه روز یاد شده روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش پراكنده و چهارشنبه گاهی باران و برف را خواهد داشت.

  استان یزد نیز در شهرهای شمالی آن برای روز سه شنبه بارش پراكنده پیش بینی شده است.

  آسمان بقیه نقاط كشور در روزهای مذكور بدون بارش خواهد بود و پدیده غالب این استانها آسمانهای ابری، وزش باد و در برخی مناطق گرد و خاك پیش بینی شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.