• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » احتمال توقف عرضه بنزین ‌آزاد از دوشنبه
  کد خبر : 487116

  احتمال توقف عرضه بنزین ‌آزاد از دوشنبه

  احتمال توقف عرضه بنزین ‌آزاد از دوشنبهReviewed by Aryan on Mar 10Rating: رئیس اتحادیه جایگاه داران بنزین گفت: آخرین فرصت برای حل مشکلات جایگاه داران تا روز دوشنبه است و پس از آن عرضه بنزین آزاد متوقف می شود. “بیژن حاج محمدرضا” با اشاره به جلسه ۱۶ اسفندماه که در شرکت پخش فرآورده های نفتی…

  احتمال توقف عرضه بنزین ‌آزاد از دوشنبهReviewed by Aryan on Mar 10Rating:

  رئیس اتحادیه جایگاه داران بنزین گفت: آخرین فرصت برای حل مشکلات جایگاه داران تا روز دوشنبه است و پس از آن عرضه بنزین آزاد متوقف می شود.

  “بیژن حاج محمدرضا” با اشاره به جلسه ۱۶ اسفندماه که در شرکت پخش فرآورده های نفتی برگزار شد گفت: در آن جلسه که حدود ۵ ساعت طول کشید از ۱۴ مورد تنها ۳ مورد پاسخ داده شد و مابقی موارد نیز به آینده موکول شد. رئیس اتحادیه جایگاه داران بنزین خاطرنشان کرد: درآن جلسه مقرر شد تا امروز (شنبه) جلسه ای با شرکت ملی نفت و در روز دوشنبه نیز جلسه مشترک دیگری برگزار شود تا مشکلات جایگاه داران حل شود تا کنون هیچ دعوت نامه ای از شرکت نفت به دست ما نرسیده است.

  حاج محمد رضا خاطرنشان کرد: ما در جلسه گذشته اعلام کردیم که اگر مشکلات ما برطرف نشود از روز دوشنبه ناچاریم با نصب پلاکاردهایی عرضه بنزین آزاد را متوقف کنیم.
  وی با اشاره به تعطیلی برخی از جایگاه های تک منظوره و دومنظوره در سطح شهر تهران به فارس گفت: برخی از جایگاه های دومنظوره به دلیل مشکلات بدهی با شرکت ملی گاز تعطیل شده اند و برخی از جایگاه های تک منظوره نیز به دلیل مشکلات ناشی از اجرای طرح درجه بندی جایگاه ها تعطیل و یا در دست تعمیر هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • منصور

   خدا به حال این مردم رحم کند باید دید پروژه بعدی دولت چیه؟ در اصل باید گفت دولت چه خوابی برای این مردم دیده؟ که داره مقدمه چینی میکنه!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.