• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » سو استفاده صهیونیست ها از شایعه نابودی جهان در سال 2012
  کد خبر : 487091

  سو استفاده صهیونیست ها از شایعه نابودی جهان در سال 2012

  سو استفاده صهیونیست ها از شایعه نابودی جهان در سال 2012Reviewed by Aryan on Mar 10Rating: شبکه « cfr» وابسته به شورای سیاست خارجه امریکا در یادداشتی با القای دوباره شایعه نابودی دنیا در سال 2012 با بهره گیری از این موضوع ضمن پیشبرد مقاصد صهیونیست ها ، به شایعه پراکنی درباره ایران پرداخته استخبرگزاری…

  سو استفاده صهیونیست ها از شایعه نابودی جهان در سال 2012Reviewed by Aryan on Mar 10Rating:

  شبکه « cfr» وابسته به شورای سیاست خارجه امریکا در یادداشتی با القای دوباره شایعه نابودی دنیا در سال 2012 با بهره گیری از این موضوع ضمن پیشبرد مقاصد صهیونیست ها ، به شایعه پراکنی درباره ایران پرداخته است
  خبرگزاری فارس: سو استفاده صهیونیست ها از شایعه نابودی جهان در سال 2012

  به گزارش فارس به نقل از محدوده، شبکه « cfr» وابسته به شورای سیاست خارجه امریکا در یادداشتی گمراه کننده با القای دوباره شایعه نابودی دنیا در سال 2012 به تلاش صهیونیست ها برای بهره گیری از این موضوع برای پیشبرد مقاصد خود پرداخته است.

  بر اساس این گزارش آنها با یاد آوری دوباره گزینه های نابودی دنیا،  ازجمله حمله موجودات بیگانه ، فروپاشی زیست‌محیطی ، نابودی کلونی زنبورها ،نظریه Peak oil ، ابرآتشفشان‌ها ، تغییر قطب‌های مغناطیسی زمین ، فاجعه خورشیدی و برخورد سیاره ناشناخته نیبیرو به زمین احتمال وقوع دو دلیل مهم دیگر یعنی ترورهای گسترده و جنگ جهانی سوم را نزدیک تر دانستند.

  در ادامه این گزارش تفصیلی «cfr» ابتدا به بحث ترور های گسترده پرداخته و می نویسد: با واقعه 11 سپتامبر 2001 که به کشته شدن 3 هزار نفر انجامید ترس از گروه های تروریستی مانند القائده آرامش را از کشورها و مردم جهان گرفته است و هر روز این نوع وقایع در حال افزایش است تا دنیا را به سمت نابودی بکشاند.

  مسئله مهم دیگر بروز جنگ جهانی است که تقریبا می توان گفت مراحل نخستین برای آغاز را پشت سر گذاشته است وامروزه ترس‌ از یک مرکز تبادلات اتمی همراه با افزایش قدرت چین و پاسخ آمریکا و هم‌چنین احتمال جنگ بین هند و پاکستان و کره شمالی و جنوبی و مهم تر از همه ایران وا سرائیل می‌تواند باعث بروز درگیری‌هایی در سطح جهان شود.

  آن چه که به وضوح مشخص است در بسیاری از نظریات، خصوصا آن‌هایی که معتقدند حملات 11 سپتامبر در اصل توسط عناصر داخلی در دولت آمریکا طراحی و پیاده‌سازی شده، این اعتقاد وجود دارد که یک حمله گمراه کننده اتمی دیگر نیز اتفاق خواهد افتاد تا توجهات را از بحران‌های غرب منحرف کرده و زمینه را برای ایجاد دولتی یکه تاز در جهان فراهم کند.

  به عنوان مثال اسامه بن لادن چند سال پیش ادعا کرد سازمان‌هایش به تاسیسات و تجهیزات اتمی دسترسی دارند، اگرچه این ادعاها فقط برای ترساندن مردم بود؛ اما در این بین نگرانی‌هایی در مورد تسلیحات اتمی متعلق به رژیم صهیونیستی وجود دارد که به خوبی نیز محافظت نمی‌شوند. به هر حال هیچ شواهدی که نشان دهد القاعده یا هر کس دیگری به سلاح‌های اتمی دسترسی دارند به دست نیامده است.

  بسیاری از کارشناسان معتقدند شایعه پراکنی صهیونیستها با اقدامات اخیرشان در قدس برای جریحه دار کردن جوامع اسلامی و از طرفی دیگر به میان آوردن بحث جنگ با ایران و ایجاد نا امنی و ترور های پیاپی در کشور هایی که احتمال دست یابی به صلاح هسته ای در آن ها بسیار است،هم خوانی دارد و به دنبال کشاندن جهان به سمت شایعه ای هستند که خودشان طراحی و پراکنده کرده اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.