• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » ولیعهد عربستان سکته کرد – بالا گرفتن دوباره جنگ جانشینی در آل سعود
  کد خبر : 486803

  ولیعهد عربستان سکته کرد – بالا گرفتن دوباره جنگ جانشینی در آل سعود

  ولیعهد عربستان سکته کرد – بالا گرفتن دوباره جنگ جانشینی در آل سعود Reviewed by Aryan♥ on Mar 10Rating: یک فعال عربستانی موسوم به موج البحر از سکته مغزی و مشکلات قلبی ولیعهد این کشور پرده برداشت.به گزارش ایران ویج به نقل از  پایگاه مصرس، یک فعال سیاسی سعودی موسوم به “موج البحر” از سکته…

  ولیعهد عربستان سکته کرد - بالا گرفتن دوباره جنگ جانشینی در آل سعود Reviewed by Aryan♥ on Mar 10Rating:

  یک فعال عربستانی موسوم به موج البحر از سکته مغزی و مشکلات قلبی ولیعهد این کشور پرده برداشت.
  به گزارش ایران ویج به نقل از  پایگاه مصرس، یک فعال سیاسی سعودی موسوم به “موج البحر” از سکته مغزی “نایف بن عبدالعزیز” خبر داد.

  وی نوشته است: قبلا برای شما اخباری از وضع جسمانی “سلطان بن عبدالعزیز” ولیعهد سابق منتشر کردم که صدق آن برای همگان آشکار گشت و این در حالی بود که مقامات آل سعود همواره سعی در مخفی نگه داشتن موضوع می کردند.

  البحر در ادامه نوشته است: هم اکنون می خواهم درباره وضع جسمانی بردارش نایف بن عبدالعزیز اخباری به سمع همگان برسانم بنابر بر این اخبار نایف سکته مغزی کرده به مشکلات قلبی مبتلا است و علت سفر وی به آمریکا نیز همین بوده است.

  وی ذکر کرد: وی مجبور است مدتهای طولانی در آمریکا باقی بماند و همانند بردارش سلطان در برابر دوربین ها حاضر نخواهد شد و احتمالا ظرف چند هفته یا ماههای آینده باید منتظر خبر مرگ وی باشیم.

  البحر نوشت: آل سعود در ورطه بزرگی گرفتار شده است، زیرا مسئولان عالی رتبه آن در دام مرض گرفتارند و جنگهای جانشینی با توجه به مشخص نبودن جانشین نایف در کمین آل سعود است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.