• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » موجه بودن غیبت دانش آموزان در 28 اسفند
  کد خبر : 485560

  موجه بودن غیبت دانش آموزان در 28 اسفند

  موجه بودن غیبت دانش آموزان در 28 اسفندReviewed by Aryan♥ on Mar 9Rating:   مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ما مدارس را در روز 28 اسفند تعطیل نمی‌کنیم، اما اگر دانش‌آموزان بخواهند همراه خانواده خود به مسافرت بروند، مشکلی نداریم. به گزارش ایران ویج به نقل از  فارس ، سیدعلی یزدیخواه مدیرکل آموزش…

  موجه بودن غیبت دانش آموزان در 28 اسفندReviewed by Aryan♥ on Mar 9Rating:

   

  مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ما مدارس را در روز 28 اسفند تعطیل نمی‌کنیم، اما اگر دانش‌آموزان بخواهند همراه خانواده خود به مسافرت بروند، مشکلی نداریم.

  به گزارش ایران ویج به نقل از  فارس ، سیدعلی یزدیخواه مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، دیروز در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از منتخبان سیزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مدارس تهران تا آخرین ساعت رسمی روز یکشنبه 28 اسفند دایر است، گفت: البته بخشی از فعال بودن مدارس به حضور دانش‌آموزان برمی‌گردد.
   
  وی افزود: ما مدرسه را تعطیل اعلام نمی‌کنیم، اما اگر دانش‌آموزان بخواهند همراه خانواده خود به مسافرت بروند مشکلی نداریم.
   
  * ممنوعیت انتقال فرهنگیان به تهران
  * پیگیری ورود رتبه‌های کشوری جشنواره خوارزمی به دانشگاه‌ها
   
  یزدیخواه در ادامه در پاسخ به فارس در خصوص موارد استثنایی انتقال فرهنگیان به شهر تهران با توجه به ممنوعیت این موضوع عنوان کرد: انتقال به تهران در آئین‌نامه‌های ابلاغی آموزش و پرورش وجود ندارد، اما در موارد استثنا این مسئله در حیطه اختیار مقامات ارشد وزارت آموزش و پرورش است که از جمله آنها می‌توان به انتقال فرهنگیان به تهران به تبع همسر اشاره کرد.
   
  مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تصریح کرد: تعداد نیروهای انتقال‌یافته به تهران در سال گذشته به تعداد افراد متقاضی بستگی داشت، اما شاید امسال این شیوه تغییر کند، ولی به طور کلی ما به این عرصه ورود پیدا نمی‌کنیم.
   
  وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره سیاست‌های تشویقی آموزش و پرورش برای دانش‌آموزان برگزیده جشنواره خوارزمی اظهار داشت: بحث ورود به دانشگاه برای صاحبان رتبه‌های کشوری مطرح است که پیگیری می‌شود و در طول سال تحصیلی نیز پژوهشسراهای دانش‌آموزی در مناطق نوزده‌گانه آموزش و پرورش تهران با اساتید و تجهیزات مختلف علمی و در رشته‌های گوناگون فعالیت می‌کنند و وظیفه کمک به دانش‌آموزان را با برگزاری فوق برنامه‌های آموزشی برعهده دارند که امیدواریم شاهد کسب موفقیت‌های بیشتر از سوی دانش‌آموزان در این عرصه‌ها باشیم.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.