• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » دولت به دنبال دور زدن صدا و سیما
  کد خبر : 48472

  دولت به دنبال دور زدن صدا و سیما

  دولت به دنبال دور زدن صدا و سیماReviewed by Aryan on Oct 26Rating: در حالیکه بر اساس قانون تنها صدا و سیما می‌تواند به پخش مستقیم رویداد‌ها بپردازد، وشبکه خبر همواره سفرهای استانی احمدی نزاد را پوشش داده است، سایت نهاد ریاست جمهوری از آغاز دوره چهارم سفرهای استانی به پخش مستقیم سخنان احمدی‌نژاد اقدام…

  دولت به دنبال دور زدن صدا و سیماReviewed by Aryan on Oct 26Rating:

  در حالیکه بر اساس قانون تنها صدا و سیما می‌تواند به پخش مستقیم رویداد‌ها بپردازد، وشبکه خبر همواره سفرهای استانی احمدی نزاد را پوشش داده است، سایت نهاد ریاست جمهوری از آغاز دوره چهارم سفرهای استانی به پخش مستقیم سخنان احمدی‌نژاد اقدام کرده است.

  به گزارش سه نسل به نقل از شفاف از ابتدای سفرهای استانی رئیس جمهور در این چند سال، صدا وسیما سخنان احمدی‌نژاد را به طور مستقیم پخش کرده است و تنها در موارد ظروری مانند پخش اذان صحبت‌های رئیس جمهور قطع شده است.

  هرچند صدا و سیما با مدیریت ضرغامی در این سال‌ها برای احمدی‌نژاد سنگ تمام گذاشته است و همواره از حامیان همه جانبهٔ وی بوده است، اما ظاهرا اطرافیان احمدی‌نژاد به پخش زنده سفر‌های وی از طریق شبکهٔ خبر اکتفا نکرده‌اند و برنامه‌های وی را به طور مستقیم بر روی سایت president. ir قرار داده‌اند.

  در همین رابطه گفته می‌شود که گروه مجهزی از طرف نهاد ریاست جمهوری مسئولیت تصویربرداری و پخش زنده سخنان رئیس جمهور را جدا از گروه ارسالی صدا و سیما بر عهده گرفته‌اند.

  البته شاید بتوان دلایل این اقدام را در لغو نطق‌های تلوزیونی رئیس جمهور جستجو کرد. هنگامی که در چند ماه گذشته چندین بار سخنرانی زنده رئیس جمهور به تعویق افتاد و گاهی صحبت از نطق‌های ضبط شده به میان می‌آمد که البته احمدی‌نژاد زیر بار نرفت.

  همچنین چندی پیش اخباری منتشر شد که بر اساس آن سخن از شروع به کار یک شبکه تلوزیونی که حلقهٔ اول رئیس جمهور موسوم به جریان انحرافی، اداره کنندهٔ آن باشند، به میان آمد.

  در واقع به نظر می‌رسد دولت در صدد است تا با ایجاد یک رسانهٔ جدید و در صورت امکان یک شبکهٔ تلویزیونی، تا جایی که بتواند از محدودیت‌های رسانهٔ ملی فرا‌تر رود و بر اساس قوانین خود به اداره آن بپردازد.

  گفتنی است که بر اساس قانون اساسی کشور تاسیس و اداره شبکه‌های رادیو و تلویزیونی خصوصی غیر قانونی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.