• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » برای شکست غرور شوهرم، مهریه ام را می خواهم
  کد خبر : 48227

  برای شکست غرور شوهرم، مهریه ام را می خواهم

  برای شکست غرور شوهرم، مهریه ام را می خواهم Reviewed by Aryan on Oct 26Rating: به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست مهریه خود را به قاضی شعبه ۲۴۰ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد. ۴ ماه است که از شوهرم مهریه ۱۴ سکه ای…

  برای شکست غرور شوهرم، مهریه ام را می خواهم Reviewed by Aryan on Oct 26Rating:

  به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست مهریه خود را به قاضی شعبه ۲۴۰ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

  ۴ ماه است که از شوهرم مهریه ۱۴ سکه ای ام را می خواهم

  زن در دادگاه خانواده با بیان اینکه ۴ ماه است که از شوهرم مهریه ۱۴ سکه ای ام را می خواهم، گفت: هر بار که از شوهرم درخواست مهریه ام را می کنم، او حرف را عوض کرده و به بهانه های مختلف از زیر بار مسئولیت پرداخت آن شانه خالی می کند.

  وی با اشاره به اینکه فرزندی نداشته و حدود ۳ سال از زندگی مشترکمان می گذرد، افزود: شوهرم حاضر است هر وسیله ای برایم تهیه کند ولی مهریه ام را نپردازد.

  پرداخت مهریه غرور شوهرم را زیر سؤال می برد

  زن در ادامه با بیان اینکه شوهرم مدعی است که پرداخت مهریه ام غرورش را زیر سؤال می برد، اظهار داشت: تنها خواسته ام دریافت مهریه ام است و حالا که شوهرم مدعی است غرورش با پرداخت مهریه ام زیر سؤال می رود، بیشتر بر خواسته ام پافشاری می کنم.

  وی با اشاره به اینکه طی این ۳ سال با غرور شوهرم کنار آمدم، گفت: شوهرم آنقدر خودخواه و مغرور است که من باید به هر طریقی باعث شوم که او دیگر غرور نداشته و مهریه را بپردازد.

  شوهرم یک کارخانه بزرگ تولید لباس بافتنی دارد

  زن در ادامه عنوان کرد: شوهرم یک کارخانه بزرگ تولید لباس بافتنی داشته و در حقیقت وضع مالی خوبی دارد و می تواند مهریه ام را بپردازد اما او به دنبال بهانه ای برای حفظ غرورش است.

  وی با اشاره به اینکه در این ۳ سال زندگی مشترک، شوهرم از نظر مالی برایم کم نگذاشته است، گفت: حاضر بودم وضع مالی شوهرم نامناسب بود ولی غرور کاذب نداشت و مرا با این رفتارش آزار نمی داد.

  عدم وجود مدارک لازم؛ نافرجامی مهریه

  قاضی این پرونده به دلیل عدم وجود مدارک لازم در خصوص اموال مرد و عدم حضور او در دادگاه، رسیدگی به پرونده مهریه را به روزی دیگر با حضور مرد موکول کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.