• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , فرهنگی و هنری » نگاهی بر فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون
  کد خبر : 48093

  نگاهی بر فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون

  نگاهی بر فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون Reviewed by Aryan on Oct 26Rating: یلم‌های سینمایی و تلویزیونی «عقرب»، «کشتی ارواح»، «خرس کوچولو»، «پاورچین پاورچین»، «جاده آسمان»، «آفتاب سرخ»، «سر بازرس مورس (خانواده‌های خوشبخت)»، «پنجره‌ای رو به حقیقت»، «بیسکویت سبز»، «سنگ سیاه»، «سایه من»، «نان سیاه»، «کشتی گوست لوف»، «حلقه»، «آخرین نبرد»، «شجاع مرد کوچک»، «22…

  نگاهی بر فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون Reviewed by Aryan on Oct 26Rating:

  یلم‌های سینمایی و تلویزیونی «عقرب»، «کشتی ارواح»، «خرس کوچولو»، «پاورچین پاورچین»، «جاده آسمان»، «آفتاب سرخ»، «سر بازرس مورس (خانواده‌های خوشبخت)»، «پنجره‌ای رو به حقیقت»، «بیسکویت سبز»، «سنگ سیاه»، «سایه من»، «نان سیاه»، «کشتی گوست لوف»، «حلقه»، «آخرین نبرد»، «شجاع مرد کوچک»، «22 گلوله»، «سوز شمالی»، «چشم آفتاب» و «قفس آبی» پنجشنبه و جمعه 5 و 6 آبان ماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش می‌شود.

  شبکه یک

  به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «عقرب» ساخته مایکل وینر پنجشنبه 5 آبان ساعت 22 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

  در خلاصه داستان فیلم آمده: یک مامور با سابقه سازمان سیا که بیش از حد لزوم اطلاعات واجب سازمان را در اختیار دارد، باید کشته شود. سازمان سیا با پوشش ساختن برای همکار آن مامور با سابقه او را که آدمکشی با نام مستعار عقرب است برای کشتن او مامور می‌کند.
  لنکستر، آلن دلون و پل اسکو فیلد درفیلم سینمایی «عقرب» محصول سال 1972 کشور آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

  *****************************
  فیلم سینمایی «کشتی ارواح» به کارگردانی فیاض موسوی و تهیه کنندگی علی حجازی مهر جمعه 6 آبان ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.
  در این فیلم خواهید دید: خاطرات یک رزمنده به صورت پاورقی دریک نشریه چاپ می‌شود. دو نوجوان به نام‌های رشید و فواد این خاطرات را دنبال می‌کنند. در این خاطرات که در خرمشهر آزاد شده از دست عراق می‌گذرد به مالک، بیسیم چی رزمندگان ایرانی به دلیل عراقی بودن شک می‌کنند و بیسیم را از او می‌گیرند.

  علیرضا جلالی تبار و مسعود جلالی در فیلم سینمایی «کشتی ارواح» بازی کرده‌اند.

  شبکه دو

  انیمیشن «خرس کوچولو» به کارگردانی ریموند جفرلیک و تهیه کنندگی میشل هریش و جان بی کارلز پنجشنبه 5 آبان ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.
  درخلاصه داستان انیمیشن آمده: خرس کوچولو به همراه پدرش به تفریح رفته است که با خرس کوچکی به نام کاب آشنا می‌شود. کاب خانواده‌اش را در گذشته گم کرده است. او به همراه خرس کوچولو به خانه‌شان می‌رود. رفتارهای خرس کوچولو و خانواده اش برای کاب عجیب است. کاب قصد یافتن پدر و مادرش را دارد.

  ****************************
  فیلم سینمایی «پاورچین پاورچین» جمعه 6 آبان ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
  در این فیلم خواهید دید: کتی دختر بچه‌ای ده، دوازده ساله است که احساس می‌کند والدینش به او توجه ندارند. او برای آنکه آنها را امتحان کند؛ تصمیم می‌گیرد بدون آنکه سوار ماشین شود؛ در را ببندد. از قضا حدس او درست از آب درمی‌آید و مطمئن می‌شود والدینش هیچ گاه نه به او توجه دارند و نه آنکه او را می‌بینند. والدین کتی از سفر به خانه باز می‌گردند، بدون آنکه متوجه شوند فرزندشان با آنها نیست. آنها او را از زندگی خود حذف کرده‌اند و هر برنامه‌ای که دارند جدا جدا و بدون او انجام می‌دهند.

  فیلم سینمایی «پاورچین پاورچین» به کارگردانی الیور رینگر و تهیه کنندگی آنتوین سیمکین محصول سال 2011 در کشورهای بلژیک و فرانسه ساخته شده است.

  ****************************

  فیلم تلویزیونی «جاده آسمان» به کارگردانی كامبيز كاشفي و تهیه کنندگی مهدی گلی ‌زاده جمعه 6 آبان ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

  در خلاصه داستان فیلم با بازی اکبرعبدی، زنده‌یاد نیکو خردمند، کاظم بلوچی، زویا امامی، فاطمه طاهری، کامبیز کاشفی، کاظم هژیر آزاد و بابک حمیدیان آمده: سياوش پسري از يك خانواده متوسط است كه آرزوي قهرماني در مسابقات اتومبيل‌راني را در سر دارد، او كه به تازگي نامزد كرده است با مشكلات مالي فراواني دست به گريبان است، او براي حل مشكلات خود تصميم مي‌گيرد تا قاليچه‌اي كه يك خانم مسن قصد دارد به آستان قدس رضوي اهدا كند، بدزدد ولي دچار مشكلات و مسائلي مي‌شود.

  شبکه سه

  فیلم سینمایی «آفتاب سرخ» به کارگردانی ترنس یانگ، محصول سال 1971 کشورهای ایتالیا، فرانسه و اسپانیا و با بازی چارلز برانسون و توشیرو میفوون پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 10:30 ازشبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.

  ****************************
  فیلم سینمایی «سربازرس مورس / خانواده‌های خوشبخت» پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت16:30 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

  دراین فیلم خواهید دید: پدر خانواده که نسبت به همسرش رفتار خوبی نداشت به طرز مشکوکی کشته می‌شود. بازرس مورس به فرزندان پسر او شک دارد و مورس پس از کشته شدن فرزندان مقتول سر درگم می‌ماند و ازطرف ما فوق خود و خبرنگاران تحت فشار قرار می‌گیرد. او درنهایت متوجه می‌شود که عامل قتل‌ها زنی می‌باشد که نسبت نزدیکی با پدر خانواده داشته و درصدد انتقام گیری از این خانواده است.

  جوهان توان و کوین واتلی از بازیگران اصلی فیلم سینمایی «سربازرس مورس (خانواده‌های خوشبخت)» محصول کشورهای آمریکا و انگلیس می‌باشد.

  ****************************
  فیلم سینمایی «پنجره‌ای رو به حقیقت» به کارگردانی ناصرمحمدی پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 20:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

  در خلاصه داستان فیلم با بازی رضا آشتیانی، حسن شکوهی و زهره صفوی آمده: مردی به نام خسرو به جرم سرقت به زندان می‌افتد. اما قبل از موعد مقرر از زندان آزاد می‌شود. وضع مالی وی نا مساعد بوده و برای اینکه بتواند خرجی خانواده را دربیاورد به سراغ همدستان قدیمی می‌رود و از آنها می‌خواهد تا برای سرقتی که انجام داده بوده حقش را بگیرد، ولی با آنها درگیر می‌شود.

  ****************************

  فیلم سینمایی «بیسکویت سبز» به کارگردانی ریچارد فلیسچر و با بازی چارلتون هستون و ادوارد گی روبینسون پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 23:30 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.
  در خلاصه داستان فیلم آمده: در سال 2022 جمعیت شهر نیویورک به 40 میلیون رسیده است و شهر با کمبود مواد غذایی روبرو شده و کارخانه‌ای به نام سویلنت منبع تغذیه بشر را به عهده دارد. مواد غذایی که از پلانکتون‌ها تهیه می‌شود و نام این فراورده بیسکویت سبز است.
  فیلم سینمایی «بیسکویت سبز» محصول سال 1973 کشورآمریکا است.

  ****************************
  فیلم سینمایی «سنگ سیاه» به کارگردانی پاش چوپرا، با بازی شیشی کاپورا و راکی گولزار محصول سال 1979 کشورهند، جمعه 6آبان ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

  ****************************
  فیلم سینمایی «سایه من» به کارگردانی راج خوسلا جمعه 6 آبان ماه ساعت 14:45 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
  داستان فیلم سینمایی «سایه من» با مرگ همسروکیلی به نام راکش تاگور آغاز می‌شود. تاگور در خارج از کشوراست و به محض بازگشت همسرش می‌میرد و او کاملاً افسرده می‌شود. چند روز بعد از خاکسپاری بازپرس اداره به تاگور خبر می‌دهد، زنی شبیه به همسر شما در درگیری پلیس با راهزنان دستگیر شده است.

  سوئیل دات وسادهانا درفیلم سینمایی«سایه من» محصول سال 1966 کشورهند بازی کرده‌اند.

  ****************************
  فیلم سینمایی «نان سیاه» به کارگردانی آگوستی ویلارونس جمعه 6 آبان ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
  درخلاصه داستان فیلم آمده: پدر «آندریو» آرزودارد تا پسرش ادامه تحصیل بدهد و به خواسته اش که پزشک شدن است برسد و مجبور نباشد مثل خانواده‌اش در کارخانه و مزرعه کار کند. شهردار شهر که قبلاً از خواستگاران مادر آندریو بوده و با جواب منفی او روبرو شده، در پی گرفتن انتقام است و به همراه خانواده‌ای ثروتمند هرچه بخواهد می‌کنند و همه مزاحمان را از سر راه خود بر می‌دارند.

  فرانسیس کیلومر و ماریانا کوماس در فیلم سینمایی «نان سیاه» محصول سال 2010 کشورهای فرانسه و اسپانیا به ایفای نقش پرداخته‌اند.

  شبکه چهار

  فیلم سینمایی «کشتی گوست لوف» با بازی کای ویزینگر و والری نیهوس محصول سال 2008 کشور آلمان، پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 15:30 از شبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.

  ****************************
  فیلم تلویزیونی «حلقه» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی، جمعه 6 آبان ماه ساعت 12 ازشبکه چهارسیما پخش خواهد شد.

  در خلاصه داستان فیلم با بازی حسین محجوب، لیلا زارع و شهره سلطانی می‌بینیم: جهان (حسین محجوب) پس از سالها دوری از ایران برای فروش خانه پدری به وطن بازمی‌گردد. جهان در جریان بمباران تهران به اصرار پدر به خارج از کشور می‌رود. رویا و جهان قرار بود به عقد هم در آیند. اما پدر جهان به دروغ آنها را دور از هم نگه می‌دارد و جهان پس از مرگ پدر نامه‌های رویا را پیدا می‌کند که توسط پدر پنهان شده بود. او برای یافتن رویا به ایران باز می‌گردد. به خانه پدری می‌رود و به بیمارستانی سر می‌زند که سالها پیش رویا در آن مشغول بوده است.

  ****************************
  فیلم سینمایی «آخرین نبرد» جمعه 6 آبان ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما4» از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

  در خلاصه داستان فیلم آمده: بعد از بروز یک فاجعه نامشخص، گروه‌های کوچک بازماندگان در حالی در میان خرابه‌ها زندگی می‌کنند که قدرت تکلم خود را از دست داده‌اند. مرد جوانی یک هواپیمای ابتدایی می‌سازد که می‌تواند او را دور از دسترس سر دسته تبهکاران محلی قرار دهد که با در اختیار قرار گرفتن ذخیره آب، کنترل منطقه را در دست گرفته‌اند.

  ژان رنو، ژان بوایز و ژولیوه در فیلم سینمایی «آخرین نبرد» محصول سال 1984 کشور فرانسه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

  شبکه تهران

  انیمیشن «شجاع مرد کوچک» به کارگردانی صمد غلامزاده، از تولیدات مرکز صبا پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 13:30 در قالب برنامه «تماشاخانه» ازشبکه تهران پخش می‌شود.

  داستان فیلم درمورد رشادت‌ها و ایثارشهید حسین فهمیده، کودک 13 ساله است که با انداختن خود در زیر تانک‌های دشمن و فدا کردن جانش، موجب تاخیر در ورود عراقی‌ها به شهر خرمشهر می‌شود.

  ****************************
  فیلم سینمایی «22 گلوله» محصول سال 2010 کشورفرانسه 30 دقیقه بامداد روز جمعه 6 آبان ماه، از شبکه تهران باز پخش می‌شود.
  ژان رنو، کد مرد و دنیل لاندث در فیلم سینمایی «22 گلوله» به کارگردانی ریچارد بری بازی کرده‌اند.

  ****************************
  روز جمعه 6 آبان ماه ساعت 13:30 فیلم سینمایی «سوز شمالی»، محصول سال 2010 کشورهای كانادا و استراليا از شبکه تهران پخش خواهد شد.

  داستان فیلم سینمایی «سوزشمالی» از این قرار است که: جك تيت يك دانشمند هواشناس استراليايي متوجه تغييراتي خطرناك در لايه اوزن مي‌شود و آن را به رئيس خود والتر خبر مي‌دهد، اما والتر نسبت به آن بي‌توجهي مي‌كند. به زودي حفره‌اي در لايه اوزن ايجاد مي‌شود كه موجب مي‌شود يك توده هواي سرد از طرف اقيانوس ابتدا به مناطق ساحلي اين كشور هجوم آورد. اين اتفاق موجب مي‌شود كه سرانجام والتر حرف‌هاي جك را قبول كند و به دنبال راه حلي براي اين بحران باشد.

  مايكل شنكر، الكساندر اديويس و اينديانا اوانز در فیلم سینمایی «سوز شمالی» به کارگردانی برايان ترنكارد ـ اسميت بازی کرده‌اند.

  شبکه شما

  فیلم تلویزیونی «چشم آفتاب» پنجشنبه 5 آبان ماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می‌شود.
  در خلاصه داستان فیلم آمده: درحین کاوش‌های شهر سوخته استان سیستان و بلوچستان گروه اکتشاف به شیء عتیقه‌ای برمی خورد که متعلق به چهار هزار سال قبل است. ساسان امیری دانشجوی الکترونیک و نفر اول کنکور که خود را در قالب کارگر در گروه کاوش جا زده است، سعی می‌کند به گونه‌ای این شی عتیقه را که اکنون شهرت جهانی پیدا کرده است، به دست آورد و آن را به قاچاقچیان بین المللی بفروشد.

  رضا خداد بیگی، محمدرضا فروتن، حسن مخمر و محمود عزیزی از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «چشم آفتاب» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مجید افضلی هستند.

  ****************************
  فیلم تلویزیونی «قفس آبی» به کارگردانی بهرام صادقی مزیدی وتهیه کنندگی عهدیه زارع، جمعه 6 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

  در خلاصه داستان فیلم با بازی سیروس کهوری نژاد، علی اوسیوند و عباس افشاریان آمده: احمد، صابر و نادر سه رقیبند که همگی در زمینه پرورش و تکثیر ماهی فعالیت می‌کنند. احمد که تحصیل کرده رشته شیلات است در یک مزایده که توسط اداره کل شیلات استان هرمزگان برگزارشده، برنده می‌شود. طرح این برنامه که در مزایده برنده شده توسط مهندس سعید (نامزد خواهر صابر) ارائه شده و برنامه‌ریزی‌های آن توسط همسر مهندس احمد انجام شده است. این مسئله خشم و حسادت دو رقیب دیگر یعنی صابر و نادر را برمی‌انگیزد و باعث می‌شود تا آنها با همه توان در برابر موقعیت احمد و سعید بایستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.