• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » برد بارسلونا با ده نفر برابر خیخون
  کد خبر : 478333

  برد بارسلونا با ده نفر برابر خیخون

  برد بارسلونا با ده نفر برابر خیخونReviewed by Farnaz on Mar 4Rating:   بارسلونا توانست با وجود این که یک نیمه را ده‌نفره بازی کرد اسپورتینگ خیخون را سه بر یک شکست دهد. دو گل بارسا در حالی به ثمر رسید که آنها یک بازیکن کمتر داشتند و به دوازدهمین برد خانگی خود در این…

  برد بارسلونا با ده نفر برابر خیخونReviewed by Farnaz on Mar 4Rating:

   

  بارسلونا توانست با وجود این که یک نیمه را ده‌نفره بازی کرد اسپورتینگ خیخون را سه بر یک شکست دهد. دو گل بارسا در حالی به ثمر رسید که آنها یک بازیکن کمتر داشتند و به دوازدهمین برد خانگی خود در این فصل رسیدند.

  بارسلونا در نیمه اول در باز کردن خط دفاعی مستحکم و منسجم حریف مشکل داشت، اما در هر حال طبق معمول مالکیت توپ را در اختیار داشت.

  سرانجام در دقیقه 42 بود که خط دفاعی خیخون گشوده شد. آدریانو و سیدو کیتا با هم همکاری کردند و آدریانو توپ را در مسیر آندرس اینیستا قرار داد و او به آسانی اولین گل خود در این فصل لالیگا را زد.

  نیمه دوم به شکلی دراماتیک آغاز شد. در همان ثانیه‌های ابتدایی بود که داور اعلام کرد جرارد پیکه از موقعیت مسلم گل‌زنی میگل دلاس کوئواس جلوگیری کرده و او را با کارت قرمز مستقیم جریمه کرد.

  خاویر کلمنته در پاسخ به این اخراج داوید بارال مهاجم را به جای آیوزه هافبک به میدان فرستاد. بارال بلافاصله پس از ورود به زمین ضربه ایستگاهی را به دیوار دفاعی حریف زد و سپس روی سانتر فورموسه مندی، در دومین ضربی که در طول بازی به توپ زد دروازه ویکتور والدس را گشود.

  خیخون با وجود برتری عددی به دفاع برگشت و بارسلونا با وجود یک یار کمتر به پیش تاخت تا این که سیدو کیتا سرانجام در دقیقه 79 توانست گل دوم را بزند. الکسیس سانچس توپ را به او داد و او هم با شوتی مهارنشدنی و دیدنی از فاصله 18 متری گل‌زنی کرد.

  در نهایت چابی برد را تضمین کرد. او روی پاس چیپ اینیستا به پیش رفت و پس از کمی مکث دروازه خوان پابلو را گشود.

  در ادامه الکسیس سانچس هم در اواخر بازی مصدوم شد و چون بارسلونا هر سه تعویض خود را انجام داده بود با 9 بازیکن بازی را به پایان برد.

  بارسا با 57 امتیاز دوم است و خیخون با 21 امتیاز نوزدهم.

   

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.