• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » مجلس , مطالب برگزیده سایت » اعلام آخرین نتایج انتخابات / لحظه ای
    کد خبر : 475700

    اعلام آخرین نتایج انتخابات / لحظه ای

    اعلام آخرین نتایج انتخابات / لحظه ایReviewed by Aryan on Mar 3Rating: با آغاز شمارش آرا ، نتایج انتخابات در شهرهای کوچک کشور در همان ساعات نخست پس از رأی گیری مشخص می شود.در همین راستا ، محمدرضا تابش برای چهارمین بار نماینده شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی شد.به گزارش خبرنگار مهر،‌ محمدرضا تابش…

    اعلام آخرین نتایج انتخابات / لحظه ایReviewed by Aryan on Mar 3Rating:

    با آغاز شمارش آرا ، نتایج انتخابات در شهرهای کوچک کشور در همان ساعات نخست پس از رأی گیری مشخص می شود.
    در همین راستا ، محمدرضا تابش برای چهارمین بار نماینده شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی شد.تابش

    به گزارش خبرنگار مهر،‌ محمدرضا تابش با 28 هزار رای، حسین کلانتری با 10 هزار رای و رشیدی احمد آبادی دو هزار رای در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از آن خود کردند.

    بر این اساس محمدرضا تابش برای چهارمین بار متوالی یک کرسی از مجلس بهارستان را از ‌آن خود کرد.

    کاظم جلالیتابش عضو فراکسیون اقلیت(اصلاح طلبان) مجلس هشتم و خواهرزادهٔ سید محمد خاتمی است. 

    در همین حال ، کاظم جلالی برای چهارمین بار نماینده شهرستان شاهرود در مجلس شورای اسلامی شد.

    بر این اساس کاظم جلالی که در مجالس ششم، هفتم و هشتم نماینده مردم شاهرود بوده است،‌ 
    برای چهارمین بار متوالی یک کرسی از مجلس بهارستان را از ‌آن خود کرد.

    جلالی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم است.

    نیر

    دقایقی بعد از این که تابش و جلالی به عنوان اولین منتخبان مجلس نهم شناخته شدند ، از نیر خبر رسید که 
    منصورحقیقت پور بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.وی کاندیدای جبهه پایداری بود.

     نی ریز و استهبان

     محمد سقایی با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده مردم این دو شهرستان انتخاب شد.

    شهربابک

    انتخابات در آن رایانه ای بوده و حسین فتاحی رای اول را کسب کرده و به مجلس راه یافته است. 

    سلسله و دلفان 

    حجت الله خدائی سوری به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.


      دهلران، آبدانان و دره شهر  

    علی محمد احمدی با 27 هزار رای از حوزه جنوب استان ایلام به مجلس رفت.

     

    انتخابات


    کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون 

    حجت الاسلام وحید احمدی پیروز انتخابات مجلس نهم در حوزه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون شد.

    چناران و طقبه:

    محمد دهقان، کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان برنده شد.


    بیرجند و درمیان

    با وجود آنکه هنوز کار شمارش آرا در تمام صندوق ها به پایان نرسیده ولی گزارش ها از پیروزی حجت الاسلام عبادی در این حوزه حکایت دارد.


    فردوس، طبس و سرایان و بشرویه

     محمد علی عبدالله زاده 


    کوهدشت 

    الهیار ملکشاهی به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.

    اسلام آبادغرب و دالاهو

    علی جلیلیان با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.بعد از جلیلیان، حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده فعلی مردم اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی، با اختلاف فاحشی در رتبه دوم قرار گرفته است.

    کاشمر

    محمد اسماعیل نیا از اینشهرستان  به مجلس نهم راه یافت و محمدرضا خباز نماینده فعلی کاشمر از راه یافتن به مجلس بازماند   

      درگز 

    حسین محمد زاده به عنوان منتخب مردم به مجلس نهم راه یافت

     

      گرمی


     میر قسمت موسوی با بیش از 18 هزار و چهار رای به عنوان نماینده انتخاب شد.

    سنقر

    محمدابراهیم محبی با کسب 19 هزار و 200 رای، به عنوان نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.وی تحت حمایت جبهه متحد اصولگرایان بود.

    آران و بیدگل 

     منصوری با 20 هزار رأی از 23 هزار رأی مأخوذه برنده این رقابت است. 

    مجلس نهم

    قائن

    جواد هروی با بیش از 32 هزار رای به بهارستان نهم راه یافت.

    سمنان 

    علیرضا خسروی با 23000 رای نفر اول و مصطفی کواکبیان با 19000 رای نفر دوم شد.

    خسروی کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان است.

    ماهشهر، امیدیه و هندیجان

    حبیب آقاجری نامزد مورد حمایت جبهه متحد برای اولین بار وارد مجلس می شود.

    قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

    فتح الله حسینی بیشترین آرا را کسب کرد.

    پاکدشت

    فرهاد بشیری نامزد جبهه متحد اصولگرایان با حدود 35 هزار رأی نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی شد.

    گچساران و باشت

     با شمارش 81 صندوق رای در این حوزه انتخابیه، غلامرضا تاجگردون با اختلاف حدودا دو برابری از نفر دوم 
    در صدر نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه قرار دارد.

    پارس آباد و بیله سوار

    حجت الاسلام حبیب برومند با بیش از 43 هزار رای به مجلس راه یافت.

    دماوند و فیروزکوه 

    شاهرخ رامین برنده انتخابات شد.

    اردبیل نیر و نمین و سرعین

    صداقت فرجی نیر بیشترین آرا را به خود اختصاص داد.

    الیگودرز 

    محمد تقی توکلی به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس نهم انتخاب شد.

    نتایج فوق دیشب اعلام شدند و شمارش آرا در صبح امروز به نتایج زیر رسید:

     

    الیگودرز:
    محمدتقی توکلی

     گرمسار و آرادان:
    غلامرضا کاتب( پروین احمدی نژاد رأی نیاورد.)

    خرامه، سروستان و کوار:
     داریوش اسماعیلی

    بهار و کبودرآهنگ:
    عیسی جعفری

    پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت:
    محمد مهدی برومندی

    بشاگرد، سیریک و جاسک:
    عبدالکریم هاشمی

    رزن:
     عطا‌الله سلطانی‌صبور

    لارستان، خنج و گراش:
    جمشید جعفرپور

    بناب:
    محمد باقری بنابی

    بروجن:
    امیر عباس سلطانی

    اسدآباد:
    بهروز نعمتی

    سراب و مهربان:
    مهناز بهمنی

    جهرم:
    محمدرضا رضایی کوچی

    علی آبادکتول:
    رحمت الله نوروزی

    گنبدکاووس:
    سلیمان عباسی
     
    اقلید:
    الیاس طاهری
    سپیدان:
    عنایت الله هاشمی
     دشتستان:
    حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد
    بوشهرگناوه و دیلم:
    دکتر عبدالکریم جمیری
    دیر، کنگان و جم:
    حجت الاسلام شیخ موسی احمدی
    دشتی و تنگستان:
    حجت‌الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی

    بابل:
    حجت الاسلام علی اکبر ناصری
    حسین نیازآذری

    بستان‌آباد:
    غلامرضا نوری

    کازرون:
    شاهین محمدصادقی

    فسا:
    محمدحسن دوگانی

    ورزقان و خاروانا :
    الله وردی دهقان

      هشترود و چاراویماق:
    غلامحسین شیری

    رستم و ممسنی:
    نوذر شفیعی

    مشگین شهر:
    یونس اسدی
      
    نهاوند:
    مهدی سنایی

    شهریار:
    حسین گروسی

    لردگان:
    جلیل و خالدی  رقابت در مرحله دوم انتخابات
     
    دورود و ازنا:
    حسین گودرزی و عباس قائدرحمت رقابت در مرحله دوم

    نهبندان و سربیشه:
    مراد هاشم‌زهی

    شیروان:
    عبدالرضا عزیزی
    اسفراین:
    هادی قوامی

    شوش:
     سید راضی نوری
    پلدختر:
    علی کائیدی و حمید کاظمی رقابت در دور دوم انتخابات
     
    نور و محمودآباد:
    عبدالوحید فیاضی
     
    نوشهر و چالوس:
    ‌احمدی لاشکی
    آمل:
    عزت‌الله یوسفیان‌ملا
     
    خلخال و کوثر:
    جلیل جعفری‌بنه
     

    اندیمشک:

    سید عیسی دارایی
    فردوس، طبس، سرایان و بشرویه:
    محمد علی عبدالله‌زاده
    دیر، کنگان و جم:
    شیخ موسی احمدی
    دشتی و تنگستان:
    حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی

    آستارا:
    صفر نعیمی‌زر
     
    بیرجند و درمیان:
    حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی

    بابل:
    حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری

    رامیان و آزادشهر:
    رضا صابری
    کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان:
    محمدجواد نظری‎مهر
    دلیجان و محلات:
    حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی
    ساوه و زرندیه:
    شهلا میرگلو 

    مینودشت، کلاله و مراوه‎تپه:
     عبدالکریم رجبی

    خمین:
    محمدابراهیم رضایی

    تفرش و آشتیان و فراهان:
    کاظم سپاسی

    اراک و کمیجان و خنداب:
    محمدحسن آصفری
    عباس رجایی
     
    شهریار، قدس و ملارد:
      حسین گروسی
     
     نوشهر و چالوس:
    قاسم احمدی لاشکی
     
     بویراحمد و دنا:
    محمد زارعی
     

    سلماس:

    علی اکبر آقایی مغانجویی
     

    سیرجان و بردسیر:

    شهباز حسن پور
     
     رفسنجان و انار:
    حسین آذین
     
      کرمان و راور:
    محمد مهدی زاهدی و محمد رضا پور ابراهیمی
     
     جیرفت:
    فرج الله عارفی
     
    بم، ریگان و نرماشیر:
    موسی غضنفرآبادی
     
     بافت:
    علیرضا منظری توکلی
     
     کهنوج، فاریاب، منوجان و رودبار:
    حجت الاسلام محمد رضا امیری
     
     زرند:
    حسین امیری
     
    زاهدان:
    حسینعلی شهریاری و ناصر کاشانی
     
     ورامین و پیشوا:
    سید حسین نقوی حسینی
     
    بهمئی و چرام:
    سید علی محمد بزرگواری
     

    نهبندان و سربیشه:

    مراد هاشمزهی
     
    ساوجبلاغ نظراباد و طالقان:
    مفید کیائی نژاد
     
    مسجدسلمیان، هفتکل، لالی و اندیکا:
    اسماعیل جلیلی
     
     یزد :
    سیدمحمدکاظم وزیری هامانه
    محمدصالح جوکار
     
    قائم شهر، سوادکوه و جویبار:
    کمال علی پور 
    سید هادی حسینی

    دامغان:
    عبدالرحمان رستميان

    آستانه اشرفيه:
    محمدحسين قرباني

    ارومیه:
    نادر قاضی پور ، عابد فتاحی و جواد جهانگیر زاده

    بهار و کبودراهنگ:
    محمدعلی پورمختار 

    بهشهر، نکا و گلوگاه:
    احمد علی مقیمی


    ساری و میاندرود:
    محمد دامادی و سید رمضان شجاعی

    قائم شهر، جویبار و سوادکوه:
    ترتیب کمال علی پور 
    سید هادی حسینی

    بابل:
    حجت الاسلام علی اکبر ناصری زاده 
    حسین نیاز آذری 

    بابلسر و فریدونکنار:
    مقداد نجف نژاد 

    آمل:
    عزت الله یوسفیان ملا

     تنکابن و رامسر:
    شمس الله شریعت نژاد  و علی شمس(رقابت در دور دوم)

    نوشهر و چالوس:
    قاسم احمدی لاشکی

    نور و محمودآباد:
    عبدالوحید فیاضی(ناطق نوری ، قدیمی ترین نماینده مجلس بعد از 30 سال نمایندگی این شهرستان ها در انتخابات شکست خورد.)

    ملکان:
    شهروز افخمی


    کاشان، آران و بیدگل:
     عباسعلی منصوری

    مرند و جلفا:
    محمد حسن‌نژاد

    بوکان:
    محمد قسیم عثمانی


    مهاباد:
    عثمان احمدی 

    خدابنده:
    محمد موسوی سجاسی

     خاش: 
     حمید رضا پشنگ ریگی

      نیشابور و فیروزه:
    حجت‌الاسلام علامحسین سبحانی‌نیا 

    بروجرد:
    علاءالدین بروجردی 

     صومعه‌سرا :
    حمیدرضا خصوصی 

     

     
    پاوه و اورامانات:
    نعمت منوچهری

    آستانه اشرفیه:

    محمد حسین قربانی  

    بویر احمد و دنا:  

    غلام محمد زارعی

    خرمشهر:
     عبدالله سامری

    شادگان:
    عبدالله تمیمی

    کرج:
    عزیز اکبریان 

    محمدجواد کولیوند
     

    فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین: 
    نادر فریدونی

      
    لنگرود:
     مهرداد لاهوتی

     

    بندر انزلی:
    حسن خسته بند
     
    رودبار:
    عطاءالله حکیمی
     
    فومن و شفت:
    ناصر عاشوری

    مریوان وسرو آباد : 
    امید کریمیان 

    کلیبر و هوراند:
    ارسلان فتحی پور

      
    ابهر و خرمدره :
    محمدرضا خانمحمدی

    لنجان:
    محسن کوهکن و مجید منصوری رقابت در دور دوم

    زابل، زهک و هیرمند:
     سید باقر حسینی و رضا نجفی   

    خوی و چالدران:
    موید حسینی صدر 

    سلماس:
    علی اکبر آقایی 

    نقده و اشنویه:
    عبدالکریم حسین زاده 

    میاندوآب، تکاب و شاهین دژ:
    روح الله بیگی و مهدی عیسی زاده

    سردشت و پیرانشهر:
    رسول خضری


    سمیرم:
    بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان (رقابت در مرحله دوم)

     قم:
    علی اردشیر لاریجانی ، رضا آشتیانی عراقی ، احمد امیرآبادی فراهانی

    تفت و میبد:
    سید جلال یحیی زاده

    میانه :
    محمد علی مددی ، سید بهلول حسینی  

    شهرکرد:
    سید سعید زمانیان دهکردی 


    مبارکه:
    علی ایرانپور

    اقلید:
    الیاس طاهری  

    ماکو، چالدران، پلدشت و شوط :
    محمد علیپور 

    تاکستان: 
    رجب رحمتی 

     فلاورجان: 
    سیدناصر موسوی لارگانی  

    مشکین شهر:
    یونس اسدی  

     ایرانشهر:
    محمدسعید اربابی 

    لاریجان ، سیاهکل:
    ایرج ندیمی

    ایلام:
    فریدون همتی، احمد شوهانی، داریوش قنبری  و علی‌اکبر متین (به دور دوم انتخابات راه یافتند)

    همدان و فامنین:

    امیر خجسته
    سیدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه ای رقابت در دور دوم

    خوانسار و گلپایگان:
    سید محمد حسین میر محمدی

    دهلران دره شهر و آبدانان:
    علی‌محمد احمدی  و امین دوست‌ محمدی رقابت در دور دوم انتخابات

     

    زابل و زهک:
     باقر حسینی 
    رضا نجفی

    ارامنه جنوب ایران:
     روبرت بگلریان

    بندرعباس:
    ابوالقاسم جراره

    محمد آشوری تازیانی 
    منصور آرامی 

    آبادان:
    محمد جواد سعدون زاده 
    غلامرضا شرفی و محمد سعید انصاری رقابت در دوردوم
     
    اهر و هریس :
    عباس فلاحی باباجان 

    خمینی شهر:
    محسن صرامی 
     
    نجف آباد و تیران :
    ابوالفضل ترابی 

    مراغه :
    مهدی دواتگری 

    بهبهان:
    عزیز ‌الله سالاری
    محمد باقر شریعتی 

    تربت جام :

     غلامرضا اسداللهی
     
    چابهار:
    یعقوب جدگال
     
    گرگان:
    حجت الاسلام سید علی طاهری 
    عبدالحسین ناصری  و عیسی امامی(مرحله دومی شدند.)

     رشت:
    حسن تامینی
    جبار کوچکی نژاد ، سید علی آقازاده  ، غلامعلی جعفرزاده  و نظرعلی علیزاده (این چهار نفر هم به دور دوم رفتند.)

    شبستر:
    علی علیلو

    تالش، ماسال و رضوانشهر:
    بهمن محمدیاری و احسان رادمهر(به دور دوم رفتند.)
     
    لنجان:
    مجید منصوری بیدکانی و محسن کوهکن ریزی ( به دوره دوم راه یافتند)

    نایین ، خور و بیابانک:
    سید حمید رضا طباطبایی نائینی

    لامرد و مهر:
    سید موسی موسوی

    بوئین زهرا:
    روح الله عباس پور

    ملایر: 
    علی نعمت چهار دولی
     
    اصفهان:
    حسن کامران قطعی شده ، بقیه آرا هنوز مشخص نیست.
     

      شاهین شهر و میمه:
    حسین علی حاجی دلیگانی 

    دشت آزادگان وهویزه: 
    ناصر صالحی‌نسب و هاشم سواری  در دور دوم رقابت می‌کنند.

     سبزوار: 
    محمدرضا محسنی‌ثانی
    رمضانعلی سبحانی‌فر  

      لردگان:
    مجید جلیل سرقلعه

    قوچان و فاروج:هادي شوشتري 

    آباده، بوانات و خرمديد:
    علي‌اصغر عزيزخاني
    رحيم زارع 

     شهرضا و دهاقان:
    عوض حیدرپور شهرضایی

    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۵)



    • علی اصغر وزیری

      سلام و درود فراوان بر مردم غیور و فهمیده ی کازرون افرین بر شما که دوباره ثابت کردید که مردمی فهمیده و دانا هستید انشاالله که جناب اقای دکترشاهین محمد صادقی قدر این پیروزی را بدونه و با قاطعیت از حق مردم کازرون در مجلس دفاع کنه با تشکرعلی اصغر وزیری

    • حسن عباسی

      خدایی از شماها بی شعورتر پیدا نمیشه
      یه آمپول زن رو به مجلس میفرستید و انتظار دارید کارم واستون انجام بده؟
      آخه احمقا دکتر محمد دکترای اقتصاد سیاسی داره شماها هنوز تو عهد بوق موندید
      حقتون همون آمپول زنه

    • کریم حمیدی

      این امکان نداره!!!
      من باید اول میشدم!!!!!!!!!!!!!!
      من خیلی تبلیغ کرده بودم…
      10 هزار تا رای فقط خودم خریده بودم! پس اون همه رای کجا رفت؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • اااااا

      چرا باید همیشه پیرانشهر ببره؟؟؟؟ :(
      ما می خوایم تنها باشیم چرا نباید استقلال داشته باشیم ؟؟؟؟

    • هلاله

      دروووووووغههههههههه
      اشتباه شدهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
      :(
      بابا دوباره بشمارید یعنی چی آخه ای باباااااااااااااا :(

    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.