• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » مجلس , مطالب برگزیده سایت » اولین نتایج انتخابات مجلس
    کد خبر : 475338

    اولین نتایج انتخابات مجلس

    اولین نتایج انتخابات مجلس Reviewed by Aryan on Mar 3Rating: با آغاز شمارش آرا ، نتایج انتخابات در شهرهای کوچک کشور در همان ساعات نخست پس از رأی گیری مشخص می شود.در همین راستا ، محمدرضا تابش برای چهارمین بار نماینده شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی شد. به گزارش خبرنگار مهر،‌ محمدرضا تابش با…

    اولین نتایج انتخابات مجلس Reviewed by Aryan on Mar 3Rating:

    با آغاز شمارش آرا ، نتایج انتخابات در شهرهای کوچک کشور در همان ساعات نخست پس از رأی گیری مشخص می شود.
    در همین راستا ، محمدرضا تابش برای چهارمین بار نماینده شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی شد.تابش

    به گزارش خبرنگار مهر،‌ محمدرضا تابش با 28 هزار رای، حسین کلانتری با 10 هزار رای و رشیدی احمد آبادی دو هزار رای در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از آن خود کردند.

    بر این اساس محمدرضا تابش برای چهارمین بار متوالی یک کرسی از مجلس بهارستان را از ‌آن خود کرد.

    کاظم جلالیتابش عضو فراکسیون اقلیت(اصلاح طلبان) مجلس هشتم و خواهرزادهٔ سید محمد خاتمی است.

    در همین حال ، کاظم جلالی برای چهارمین بار نماینده شهرستان شاهرود در مجلس شورای اسلامی شد.

    بر این اساس کاظم جلالی که در مجالس ششم، هفتم و هشتم نماینده مردم شاهرود بوده است،‌
    برای چهارمین بار متوالی یک کرسی از مجلس بهارستان را از ‌آن خود کرد.

    جلالی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم است.

    نیر

    دقایقی بعد از این که تابش و جلالی به عنوان اولین منتخبان مجلس نهم شناخته شدند ، از نیر خبر رسید که
    منصورحقیقت پور بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.وی کاندیدای جبهه پایداری بود.

     نی ریز و استهبان

     محمد سقایی با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده مردم این دو شهرستان انتخاب شد.

    شهربابک

    انتخابات در آن رایانه ای بوده و حسین فتاحی رای اول را کسب کرده و به مجلس راه یافته است.

    سلسله و دلفان

    حجت الله خدائی سوری به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.


      دهلران، آبدانان و دره شهر 

    علی محمد احمدی با 27 هزار رای از حوزه جنوب استان ایلام به مجلس رفت.

    انتخابات


    کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون

    حجت الاسلام وحید احمدی پیروز انتخابات مجلس نهم در حوزه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون شد.

    چناران و طقبه:

    محمد دهقان، کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان برنده شد.


    بیرجند و درمیان

    با وجود آنکه هنوز کار شمارش آرا در تمام صندوق ها به پایان نرسیده ولی گزارش ها از پیروزی حجت الاسلام عبادی در این حوزه حکایت دارد.


    فردوس، طبس و سرایان و بشرویه

     محمد علی عبدالله زاده با اختلاف زیاد نسبت به رقبا در صدر است و با توجه به اختلاف چند برابری با نفر دوم بعید به نظر می رسد وضع این حوزه نیز تغییر داشته باشد.

    کوهدشت

    الهیار ملکشاهی به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.

    اسلام آبادغرب و دالاهو

    علی جلیلیان با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.بعد از جلیلیان، حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده فعلی مردم اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی، با اختلاف فاحشی در رتبه دوم قرار گرفته است.

    کاشمر

    محمد اسماعیل نیا از اینشهرستان  به مجلس نهم راه یافت و محمدرضا خباز نماینده فعلی کاشمر از راه یافتن به مجلس بازماند  

     

      درگز

    حسین محمد زاده به عنوان منتخب مردم به مجلس نهم راه یافت

      گرمی


     میر قسمت موسوی با بیش از 18 هزار و چهار رای به عنوان نماینده انتخاب شد.

    سنقر

    محمدابراهیم محبی با کسب 19 هزار و 200 رای، به عنوان نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.وی تحت حمایت جبهه متحد اصولگرایان بود.

    آران و بیدگل

     منصوری با 20 هزار رأی از 23 هزار رأی مأخوذه برنده این رقابت است.

    مجلس نهم

    قائن

    جواد هروی با بیش از 32 هزار رای به بهارستان نهم راه یافت.

    سمنان

    علیرضا خسروی با 23000 رای نفر اول و مصطفی کواکبیان با 19000 رای نفر دوم شد.

     

    خسروی کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان است.

    ماهشهر، امیدیه و هندیجان

    حبیب آقاجری نامزد مورد حمایت جبهه متحد برای اولین بار وارد مجلس می شود.

    قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

    فتح الله حسینی بیشترین آرا را کسب کرد.

    پاکدشت

    فرهاد بشیری نامزد جبهه متحد اصولگرایان با حدود 35 هزار رأی نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی شد.

    گچساران و باشت

     با شمارش 81 صندوق رای در این حوزه انتخابیه، غلامرضا تاجگردون با اختلاف حدودا دو برابری از نفر دوم
    در صدر نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه قرار دارد.

    پارس آباد و بیله سوار

    حجت الاسلام حبیب برومند با بیش از 43 هزار رای به مجلس راه یافت.

    دماوند و فیروزکوه

    شاهرخ رامین برنده انتخابات شد.

    اردبیل نیر و نمین و سرعین

    صداقت فرجی نیر بیشترین آرا را به خود اختصاص داد.

    الیگودرز

    محمد تقی توکلی به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس نهم انتخاب شد.

    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)



    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.