• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » پروین: دو نفر می فرستم فردوسی پور را تا می خوره بزنن
  کد خبر : 47520

  پروین: دو نفر می فرستم فردوسی پور را تا می خوره بزنن

  پروین: دو نفر می فرستم فردوسی پور را تا می خوره بزننReviewed by Aryan on Oct 26Rating: پس از نظرسنجی هفته گذشته برنامه نود که در آن 61 درصد از مخاطبان حضور علی پروین را در موفقیت این تیم بی تاثیر دانستند روز گذشته رئیس سازمان فوتبال پرسپولیس در حالی که از مصاحبه با خبرنگاری…

  پروین: دو نفر می فرستم فردوسی پور را تا می خوره بزننReviewed by Aryan on Oct 26Rating:

  پس از نظرسنجی هفته گذشته برنامه نود که در آن 61 درصد از مخاطبان حضور علی پروین را در موفقیت این تیم بی تاثیر دانستند روز گذشته رئیس سازمان فوتبال پرسپولیس در حالی که از مصاحبه با خبرنگاری طفره می رفت گفت: اصلا کار عادل با آن نظر سنجی درست نبود. او حق نداشت برای من نظر سنجی بگذارد. من انتظار نداشتم همه به نفع من رای بدهند، اما من واقعا 60 درصد مخالف ندارم. قطعا همه این 60 درصد پرسپولیسی نبوده اند و طرفداران بقیه تیم ها هم در آن شرکت کرده اند.

  در حالی که این خبرنگار سعی داشت نظرسنجی برنامه نود را امری طبیعی جلوه دهد، پروین با صدای بلند گفت: بروید به عادل بگوئید من اهل شکایت و این حرف ها نیستم، دو نفر را می فرستم تا می خوره بزننش.

  در مسابقه پیامک برنامه نود هفته پیش این پرسش مطرح شده بود: با توجه به سمت جدید علی پروین به عنوان مدیر فوتبال آیا او می تواند پرسپولیس را از بحران خارج کند؟

  در شروع برنامه نود البته درصد نظرات موافقان و مخالفان به همدیگر نزدیک بود اما بعد از صحبت های محمد پنجعلی آمار مخالفان رشد قابل توجهی داشت. در پایان برنامه مشخص شد که 61 درصد مردم معتقدند که پروین نمی تواند در این شرایط پرسپولیس را از بحران خارج کند و البته 39 درصد نظر دیگری داشتند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • x

   بعضیا انقدر خوردن هار شدن

  • حسام

   آقای پروین واقعاً کمال بی شخصیتی شان را بارها و بارها (آنهم بصورت عریان)به معرض قضاوت ملت شریف ایران زمین گذاشته اند.
   روی صحبت ایشان در واقع ملتی بودند شامل 61% ؛ که آن نظر سنجی را پاسخ داده بودند.
   حیف از صفت آق و انسان ، که به ایشان ببندیم.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.