• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست / بدون کارت ملی هم رأی می گیرند
  کد خبر : 473021

  عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست / بدون کارت ملی هم رأی می گیرند

  عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست / بدون کارت ملی هم رأی می گیرندReviewed by Aryan on Mar 2Rating: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 15 خود به واجدان شرایط رای دادن در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست. به گزارش خبرنگار مهر، ستاد انتخابات کشور…

  عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست / بدون کارت ملی هم رأی می گیرندReviewed by Aryan on Mar 2Rating:

  ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 15 خود به واجدان شرایط رای دادن در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: عکس دار بودن شناسنامه الزامی نیست.

  به گزارش خبرنگار مهر، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 15 خود اعلام کرد: به اطلاع شعب ثبت نام و اخذ رای می رساند ملاک اصلی و شرایط تشخیص واجد شرایط رای بودن مراجعه کنندگان به شعب و صدور تعرفه برای آنها پس از بررسی اصالت شناسنامه، عدم درج مهر انتخابات جاری در شناسنامه و متولد 12 اسفند سال 1372 یا قبل از آن بودن، است.

  ضمنا یادآوری می شود عکسدار بودن شناسنامه الزامی نیست.

  —–

  مصطفی محمد نجار وزیر کشور که در برنامه تلویزیونی گفت و گوی ویژه خبری شبکه دوم سیما سخن می گفت، اظهار داشت: در صورت همراه نداشتن کارت ملی نیز رای گیری انجام خواهد شد.  
    وزیر کشور اظهار داشت: گرچه قبلا اعلام شده بود که همرا داشتن کارت ملی به همراه شناسنامه الزامی است، ولی در انتخابات فردا در صورت همراه نداشتن کارت ملی نیز رای گیری انجام خواهد شد.

  محمد نجار با بیان اینکه رای گیری از ساعت 8 صبح  12 اسفند تا ساعت 18 بعداز ظهر انجام می شود، گفت: در 1400 شعبه کشور اخذ رای گیری الکترونیکی به صورت آزمایشی انجام خواهد شد.

  وی افزود: انتخابات مجلس نهم در 47 هزار شعبه اخذ رای برگزار می‌شود.

  وزیر کشور با تاکید بر اینکه، دولت اهتمام خود را در برگزاری انتخاباتی سالم و با شور و نشاط ضمن اجرای مر قانون اساسی به کار بسته است، گفت: اجرای مر قانون یعنی نه از قانون عدول می‌شود و نه کاری فراقانونی صورت خواهد گرفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.