• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » سردار مومنی: رانندگانی که تخلف نکرده اند پیامک دهند جایزه بگیرند
  کد خبر : 472913

  سردار مومنی: رانندگانی که تخلف نکرده اند پیامک دهند جایزه بگیرند

  سردار مومنی: رانندگانی که تخلف نکرده اند پیامک دهند جایزه بگیرندReviewed by Aryan on Mar 2Rating: رانندگانی که در چند ماه اخیر امتیاز منفی کسب نکرده اند می توانند این موضوع را از طریق شماره پیامک 200005 به اطلاع پلیس رسانده و در بهار 91 جایزه دریافت کنند. سردار اسکندر مومنی رییس پلیس راهور گفت:…

  سردار مومنی: رانندگانی که تخلف نکرده اند پیامک دهند جایزه بگیرندReviewed by Aryan on Mar 2Rating:

  رانندگانی که در چند ماه اخیر امتیاز منفی کسب نکرده اند می توانند این موضوع را از طریق شماره پیامک 200005 به اطلاع پلیس رسانده و در بهار 91 جایزه دریافت کنند.

  سردار اسکندر مومنی رییس پلیس راهور گفت: از زمانی که جریمه ها اضافه شد در دو ماه گذشته در مجموع رقم کمتری به خزانه واریز شده و آمار تخلف پایین آمده و تعداد افرادی که دچار تخلف شدن جریمه های آنها افزایش پیدا کرده اما از نظر کمی تعداد متخلفان کمتر شده و پول کمتری در ماه های دی و بهمن به خزانه دولت واریز شده است.

  به گزارش سایت پلیس،وی گفت: هدف پلیس جریمه نیست و در اوایل سال آینده برای رانندگانی که هیچ تخلفی نداشته اند برنامه ای داریم تا از این رانندگان تقدیر ویژه صورت گیرد که این تقدیر در فروردین یا نهایتا اردیبهشت سال آینده صورت می گیرد.

  رییس پلیس راهور افزود: طرح تشویقی دیگری نیز وجود دارد که با اجرای آن اگر راننده متخلفی با هر اندازه امتیاز منفی شش ماه تخلف نکند نمرات منفیشان ببخشیده می شود.

  وی گفت: برای حذف نمرات منفی هم خود راننده می تواند این موضوع را اعلام کند و هم ما از طریق دیتایستی پایگاه داده ای که در اختیار داریم که این موضوع را بررسی می کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • علی

   بابا خواسته بگه ماهم پیام گیر داریم.
   اینا همشون همینن

  • محسن سلطانی

   سردار مومنی عنوان نکردند چه متنی را به 200005ارسال شود.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.