• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » گوگل سیاست جدید اطلاعات کاربران خود را اعمال کرد
  کد خبر : 472709

  گوگل سیاست جدید اطلاعات کاربران خود را اعمال کرد

  گوگل سیاست جدید اطلاعات کاربران خود را اعمال کردReviewed by Aryan♥ on Mar 2Rating: شرکت اینترنتی گوگل اعمال سیاست جدید حفظ اطلاعات کاربران خود را علی رغم هشدارهای اتحادیه اروپا اعمال کرده است. اتحادیه اروپا گفته بود که این سیاست جدید ممکن است ناقض قوانین لازم الاجرا در کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشد.   تغییراتی…

  گوگل سیاست جدید اطلاعات کاربران خود را اعمال کردReviewed by Aryan♥ on Mar 2Rating:

  شرکت اینترنتی گوگل اعمال سیاست جدید حفظ اطلاعات کاربران خود را علی رغم هشدارهای اتحادیه اروپا اعمال کرده است.

  اتحادیه اروپا گفته بود که این سیاست جدید ممکن است ناقض قوانین لازم الاجرا در کشورهای عضو اتحادیه اروپا باشد.

   

  تغییراتی که گوگل در سیاست حفظ اطلاعات کاربران خود داده سبب می شود که این شرکت بتواند اطلاعات موجود در یو تیوب، جی میل، بلاگر و دیگر سرویسهای خود را بطور مشترک در میان همه آنها استفاده کند.

  مقامات فرانسوی گفته اند که این اقدام گوگل می تواند در اتحادیه اروپا خلاف قانون باشد و از آن شرکت خواسته اند که اعمال سیاست جدید را موقتا تعلیق کند.

  شرکت گوگل گفته است که حاضر است به نگرانیهای مقامات اروپایی پاسخ دهد اما سیاست جدید خود را از امروز (پنجشنبه، یکم مارس) اجرا خواهد کرد.

  شرکت گوگل عمده درآمد خود را از طریق آگهی کسب می کند و برای هدفمند کردن آگهی ها به تجمیع اطلاعات کاربران سرویسهای مختلف گوگل در یک جا نیاز دارد.

  گوگل پیش از اعمال سیاست جدید حفظ اطلاعات کاربران برای مدتی پیامهایی را برای کاربران خود در این خصوص در صفحات اینترنتی مربوط به یو تیوب، جی میل و غیره گذاشته بود.

  افرادی که موافق این تغییرات در نگهداری اطلاعات شخصی خود نباشند، تنها می توانند از استفاده از سایتهای مختلف گوگل خودداری کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.