• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » تهرانی​ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند!
  کد خبر : 471014

  تهرانی​ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند!

  تهرانی​ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند! Reviewed by Aryan on Feb 29Rating: «بوی گل، برگ کتاب» عنوان برنامه‌ای‌ است که در آستانه فرا رسیدن نوروز در کتابخانه لویزان برگزار می‌شود. دراین برنامه کتابخانه لویزان، شهروندان در قبال ارایه کتاب هایی که به آنها احتیاج ندارند، هدیه یا گل دریافت خواهند کرد. محبوبه خورشیدی،…

  تهرانی​ها کتاب بیاورند؛ گل و تنگ ماهی ببرند! Reviewed by Aryan on Feb 29Rating:

  «بوی گل، برگ کتاب» عنوان برنامه‌ای‌ است که در آستانه فرا رسیدن نوروز در کتابخانه لویزان برگزار می‌شود.

  دراین برنامه کتابخانه لویزان، شهروندان در قبال ارایه کتاب هایی که به آنها احتیاج ندارند، هدیه یا گل دریافت خواهند کرد. محبوبه خورشیدی، مدیر کتابخانه لویزان، به ایبنا گفت: این طرح با توجه به خانه‌تکانی‌های اواخر فصل زمستان و یافتن کتاب‌هایی که ممکن است خانواده‌ها دیگر به آن‌ها احتیاجی نداشته باشند، برگزار می‌شود.

  در طرح «بوی گل، برگ کتاب» از طریق پیامک از شهروندان می‌خواهیم کتاب‌هایی را که احتیاجی به آن‌ها ندارند، به این کتابخانه بیاورند و در مقابل آن کتاب، هدیه یا گل دریافت کنند.

  وی با بیان این‌که «شهروندان می‌توانند هدایایی مانند شمع، تنگ ماهی و ابزار نور افشانی را در مقابل مبادله کتاب دریافت کنند» گفت: مبادله کتاب نیز با توجه به ارزشمندی کتاب‌ها انجام خواهد شد. این کار با هدف مبادله کتاب‌ها و نیز افزودن بر تعداد مکتوبات این کتابخانه محلی صورت می‌گیرد. علاوه بر این، در صورت نیاز نداشتن کتابخانه، کتاب‌ها به مناطق محروم هدیه داده خواهند شد.

  مدیر کتابخانه لویزان از شهروندان تهرانی علاقه‌مند به مبادله کتاب خواست برای شرکت در این طرح از 10 اسفندماه از ساعت 10 صبح به نشانی سه‌راه لویزان، روبه‌روی مخابرات شهید لطیفی، بوستان سخندان مراجعه کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.