• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پزشکی » مرگ و میر ناشی از سرطان در سال 2012 کم شده است
  کد خبر : 470078

  مرگ و میر ناشی از سرطان در سال 2012 کم شده است

  مرگ و میر ناشی از سرطان در سال 2012 کم شده استReviewed by Aryan on Feb 29Rating: نتایج بررسی های جدید نشان می دهد میزان مرگ و میر ناشی از ابتلا به سرطان در کشورهای اروپایی در سال 2012 نسبت به سال 2007 کاهش قابل توجهی خواهد داشت.اینطور به نظر می رسد که علم پزشکی…

  مرگ و میر ناشی از سرطان در سال 2012 کم شده استReviewed by Aryan on Feb 29Rating:

  نتایج بررسی های جدید نشان می دهد میزان مرگ و میر ناشی از ابتلا به سرطان در کشورهای اروپایی در سال 2012 نسبت به سال 2007 کاهش قابل توجهی خواهد داشت.
  اینطور به نظر می رسد که علم پزشکی در حال پیروزی در نبردی است که علیه سرطان آغاز کرده است، زیرا نتایج بررسی های جدید نشان می دهد میزان مرگ و میر ناشی از سرطان در اروپا در سال 2012 رو به کاهش گذاشته است.

  “کارلو لا وچیا” در موسسه “ماریو نگری” در میلان داده های مربوط به میزان مرگ ناشی از سرطان را در سرتاسر اتحادیه اروپا از سال 1970 تا 2007 مورد بررسی قرار داده و نتایج آن را با داده های کمیسیون اروپا درباره میزان جمعیت ترکیب کردند.

  بر اساس این مطالعات میزان کلی مرگ ناشی از سرطان در سال 2012 به واسطه مسن تر شدن جمعیت، بالاتر خواهد رفت با این همه میزان مرگ در اثر ابتلا به این بیماری نسبت به سال 2007 در حدود 10 درصد در میان مردها و هفت درصد در میان زنها کاهش خواهد داشت.

  بر اساس گزارش نیوساینتیست، این به آن معنی است که درمانهای کشف شده برای مهار این بیماری تاثیرگذار بوده اند و محققان بر این باورند اصلی ترین عاملی که تاثیرگذاری این درمانها را افزایش داده است، افزایش گرایش افراد به ترک سیگار است. ( مهر )

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.