• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » امروز ماه با کعبه عمود می شود
  کد خبر : 468885

  امروز ماه با کعبه عمود می شود

  امروز ماه با کعبه عمود می شودReviewed by Aryan on Feb 29Rating: در یک پدیده نادر نجومی، کره ماه امروز چهارشنبه با کعبه مشرفه عمود می شود.روزنامه عکاظ نوشت کعبه مشرفه روز چهارشنبه شاهد ظاهر شدن ماه در یک خط واحد با کعبه مشرفه می شود که این پدیده فلکی به عمود شدن معروف است….

  امروز ماه با کعبه عمود می شودReviewed by Aryan on Feb 29Rating:

  در یک پدیده نادر نجومی، کره ماه امروز چهارشنبه با کعبه مشرفه عمود می شود.
  روزنامه عکاظ نوشت کعبه مشرفه روز چهارشنبه شاهد ظاهر شدن ماه در یک خط واحد با کعبه مشرفه می شود که این پدیده فلکی به عمود شدن معروف است.

  ماجد ابوزاهره رئیس انجمن نجوم عربستان اعلام کرد: ماه روز چهارشنبه در افق مکه مکرمه در ساعت 12 و 11 ظهر به وقت محلی ظاهر خواهد شد و به حرکت خود ادامه می دهد تا به نقطه عمود برسد و در ساعت 26 و 18 دقیقه به طور کامل بر فراز کعبه مشرفه و عمود با آن قرار خواهد گرفت.این پدیده پیش از اذان مغرب به وقت مسجدالحرام در روز چهارشنبه رخ خواهد داد و ماه با کعبه مشرفه عمود خواهد شد و به نسبت 46 درصد نورانی خواهد بود و زاویه میان ماه و خورشید 85 درجه خواهد بود و ماه در مسافت 402 هزار و 282 کیلومتری کعبه مشرفه قرار می گیرد.
  انجمن نجوم عربستان خواستار  توجه همه علاقه مندان برای پیگیری این پدیده کم نظیر در مکه مکرمه شده است، زیرا عمود شدن در زمان مشخص رخ خواهد داد که بر دقیق بودن محاسبات نجومی تاکید می کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.