• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » شرایط پرداخت وام مسکن به نیروهای مسلح
  کد خبر : 466019

  شرایط پرداخت وام مسکن به نیروهای مسلح

  شرایط پرداخت وام مسکن به نیروهای مسلحReviewed by Aryan on Feb 28Rating: مدیر عامل بانک سپه با اعلام شرایط پرداخت وام 15 میلیون تومانی ساخت مسکن به نیروهای مسلح، گفت: بیش از توان تسهیلات پرداخت کرده ایم. “رامین پاشایی فام “در مورد پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی ساخت مسکن به نیروهای مسلح  افزود: این بانک…

  شرایط پرداخت وام مسکن به نیروهای مسلحReviewed by Aryan on Feb 28Rating:

  مدیر عامل بانک سپه با اعلام شرایط پرداخت وام 15 میلیون تومانی ساخت مسکن به نیروهای مسلح، گفت: بیش از توان تسهیلات پرداخت کرده ایم.

  “رامین پاشایی فام “در مورد پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی ساخت مسکن به نیروهای مسلح  افزود: این بانک در زمینه پرداخت وام ساخت مسکن به نیروهای مسلح بیش از میزانی که قرار بود به عنوان تسهیلات پرداخت شود، تسهیلات پرداخت کرده است.مدیرعامل بانک سپه افزود: این بانک با شرایط استثنایی وام ۱۵ میلیون تومانی ساخت مسکن را در اختیار نیروهای مسلح قرار می دهد. وی این بانک را بانک عامل نیروهای مسلح دانست و عنوان کرد: بانک سپه سعی دارد که منابع و تسهیلات مناسبی را در اختیار این قشر قرار دهد.

  پاشایی فام با تاکید بر اینکه امسال بیش از رقمی که باید به عنوان تسهیلات پرداخت می کردیم، تسهیلات ارائه نمودیم، اظهارداشت: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن نیروهای مسلح بستگی به میزان پیشرفت ساخت دارد. مدیرعامل بانک سپه تصریح کرد: در پرداخت وام باید حتما اسناد ثبت در اختیار بانک قرار گیرد، اما استثنائاتی برای وام ساخت مسکن نیروهای مسلح در نظر گرفته ایم به این معنا که با اعلام ذی حسابی توسط آنها مشکل پرداخت وام مسکن آنها حل می شود.

  وی خاطرنشان کرد: با پیشرفت پروژه ساخت وام در اختیار نیروهای مسلح قرار می گیرد نه اینکه با آغاز کار ساخت وام به آنها پرداخت شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • علی

   همش کارمندا ، نیروهای مسلح ، نیروهای خاص غیر مسلح ، پس کارگر روز مزد چی ؟ به اون چی میرسه ؟ حمالی فقط ؟

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.