• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اینترنت و ای تی » اتصال 20 هزار مدرسه کشور به شبکه ملی اینترنت
  کد خبر : 46416

  اتصال 20 هزار مدرسه کشور به شبکه ملی اینترنت

  اتصال 20 هزار مدرسه کشور به شبکه ملی اینترنتReviewed by Aryan on Oct 26Rating: مجری طرح اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات از اجرایی شدن اتصال 20 هزار مدرسه به شبکه ملی اینترنت طی سال جاری و با برنامه ریزی های به عمل آمده خبر داد. امیرحسین محبعلی با بیان اینکه با تلاش های صورت…

  اتصال 20 هزار مدرسه کشور به شبکه ملی اینترنتReviewed by Aryan on Oct 26Rating:

  مجری طرح اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات از اجرایی شدن اتصال 20 هزار مدرسه به شبکه ملی اینترنت طی سال جاری و با برنامه ریزی های به عمل آمده خبر داد.
  امیرحسین محبعلی با بیان اینکه با تلاش های صورت گرفته و براساس برنامه زمان بندی شده، طی سال گذشته تحصیلی، اتصال 15 هزار مدرسه به شبکه ملی اطلاعات علمیاتی و نهایی شده است، اظهار داشت: در همین راستا و به منظور اتصال 20 هزار مدرسه به شبکه ملی اطلاعات، هماهنگی لازم برای ارائه سرویس های مورد نیاز با تمامی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات دسترسی صورت گرفته است.
  وی با اشاره به اینکه این پروژه در راستای اجرایی کردن قانون برنامه پنجم توسعه و راه اندازی و بهره برداری از شبکه ملی اطلاعات اجرایی می شود ، خاطر نشان کرد: اجرای این پروژه می تواند نقش بسیاری در توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات و فرهنگ سازی و همچنین آموزش و بهره برداری صحیح از این فناوری داشته باشد.
  محبعلی با تاکید بر اینکه اجرای طرح اتصال مدارس کشور به شبکه ملی اطلاعات به لحاظ وسعت و اهمیت راهبردی وزارت آموزش و پرورش می تواند نقش زیادی در تحقق اهداف تعریف شده داشته باشد، گفت: این طرح برای 20 هزار مدرسه در سال جاری از روی یک بستر با دو پروتکل دسترسی آماده و در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.
  وی ادامه داد: همچنین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ارتباط با امکان تحویل و ارائه سرویس مطلوب توسط اپراتورها به مدارس، نظارت میدانی بر آزمایش و تحویل نقاط در طول اجرای عملیات اتصال حضور خواهد داشت.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.