• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , علمی و فضایی » گوهرخیراندیش: جشنواره، خونی تازه در شریان سینمای کودک است
  کد خبر : 46379

  گوهرخیراندیش: جشنواره، خونی تازه در شریان سینمای کودک است

  گوهرخیراندیش: جشنواره، خونی تازه در شریان سینمای کودک است Reviewed by Aryan on Oct 26Rating: گوهرخیراندیش بازیگر توانای سینمای ایران گفت :اثری که برای کودکان می سازیم باید همراه با مولفه های تربیتی وآموزشی باشد چون کاربرای کودکان حساسیت بیشتری رامی طلبد. خیراندیش درباره ارتباط سینمای کودک و نهاد خانواده گفت : وقتی فیلمی مثل…

  گوهرخیراندیش: جشنواره، خونی تازه در شریان سینمای کودک است Reviewed by Aryan on Oct 26Rating:

  گوهرخیراندیش بازیگر توانای سینمای ایران گفت :اثری که برای کودکان می سازیم باید همراه با مولفه های تربیتی وآموزشی باشد چون کاربرای کودکان حساسیت بیشتری رامی طلبد.

  خیراندیش درباره ارتباط سینمای کودک و نهاد خانواده گفت : وقتی فیلمی مثل کلاه قرمزی برای کودکان ساخته شد شاهد شکل گیری صف های طولانی از خانواده ها در مقابل گیشه سینماها بودیم و همراهی خانواده با سینمای کودک مطلوب بود. اما امروز وقتی تنها آثار محدودی برای کودکان ساخته می شود ارتباطی چندان یبین خانواده ها و سینما شکل نخواهد گرفت.

  وی درباره نقش جشنواره فیلم کودک در رونق سینمای کودک گفت: به یقین تنها نبض تپنده سینمای کودک همین جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان است که مانند خونی در رگ های سینمای کودک تزریق می شود . در واقع جشنواره باعت توجه بیشتر به کودک و سینمای او می شود.

  خیراندیش افزود :امیدوارم دست اندرکاران سینمای کودک به این نکته توجه کنند که مهمترین رکن خانواده کودکان هستند که به نوعی آینده جامعه را می سازند و باید به تمامی ابعاد زندگی آن ها از جمله سینمایشان توجهی خاص کرد.

  وی در پایان خاطره اش از جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان را مربوط به فیلم مدرسه پیرمردها دانست وگفت: چند سال قبل در جشنو اره فیلم کودک، مدرسه پیرمردها اکران شد و همزمان دوبلورها فیلم را تر جمه می کردندحس وحال شادو بی ریای کودکان به ما هم منتقل شده بود ومثل آنها شادی می کردیم امسال هم با فیلمی ازطالبی ورهبر قنبری در جشنواره حضور دارم وهمیشه از کار برای کودکان استقبال می کنم.

  بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۲۳ تا ۲۷ آبان ماه جاری در اصفهان برگزار می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.