• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » هادی عقیلی: هیچ مذاکره ای با پرسپولیس نداشته ام
  کد خبر : 461384

  هادی عقیلی: هیچ مذاکره ای با پرسپولیس نداشته ام

  هادی عقیلی: هیچ مذاکره ای با پرسپولیس نداشته ام Reviewed by Aryan♥ on Feb 26Rating: از مدتها پیش شایعه مذاکره باشگاه پرسپولیس با مدافع ایرانی تیم العربی قطر برای فصل آینده شنیده می شد. ادعای رویانیان درباره مذاکره با هادی عقیلی باعث عصبانیت این مدافع ملی پوش شده است.   عقیلی درباره مذاکره با پرسپولیس…

  هادی عقیلی: هیچ مذاکره ای با پرسپولیس نداشته ام Reviewed by Aryan♥ on Feb 26Rating:

  از مدتها پیش شایعه مذاکره باشگاه پرسپولیس با مدافع ایرانی تیم العربی قطر برای فصل آینده شنیده می شد. ادعای رویانیان درباره مذاکره با هادی عقیلی باعث عصبانیت این مدافع ملی پوش شده است.  

  عقیلی درباره مذاکره با پرسپولیس اظهار داشت: من هیچ مذاکره ای با باشگاه پرسپولیس نداشته ام و نمی دانم چرا مدیرعامل این تیم گفته با من مذاکره کرده است. فعلا بازیکن العربی هستم و تا زمانی که قراردادم با این تیم تمام نشود با تیم دیگری مذاکره نخواهم کرد.

  وی ادامه داد: به زودی جواب رویانیان را می دهم. بنا به شرایطی که فعلا در تیم ملی و تیم العربی دارم نمی خواهم پاسخی به مدیرعامل پرسپولیس بدهم اما به زودی جواب او را می دهم.

  عقیلی در پایان گفت: اینکه می گویم با پرسپولیس مذاکره نکرده ام دلیل بر این نمی شود که سال آینده در این تیم حضور نداشته باشم. حرفم این است که تا به امروز مذاکره ای با پرسپولیس نداشته ام.
   
   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.