• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » کلیات تعرفه های اپراتور سوم مشخص است
  کد خبر : 4603

  کلیات تعرفه های اپراتور سوم مشخص است

  کلیات تعرفه های اپراتور سوم مشخص است Reviewed by Aryan on Apr 19Rating:   مدیر کل برند وارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه اعلام کرد: استراتژی و کلیات قیمت و تعرفه گذاری اپراتور سوم مشخص شده است. شاهین آرپناهی  با بیان اینکه در شرایط حاضر اپراتور سوم سعی می کند مطابق با پروانه فعالیت خود در…

  کلیات تعرفه های اپراتور سوم مشخص است Reviewed by Aryan on Apr 19Rating:

   

  مدیر کل برند وارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه اعلام کرد: استراتژی و کلیات قیمت و تعرفه گذاری اپراتور سوم مشخص شده است.

  شاهین آرپناهی  با بیان اینکه در شرایط حاضر اپراتور سوم سعی می کند مطابق با پروانه فعالیت خود در تاریخ تعیین شده سیمکارت وارد بازار کند، اعلام کرد: تعرفه ها و قیمت گذاری های کلی صورت گرفته است و در انتظار  حل  موضوع تعیین تعرفه توسط شورای رقابت و سازمان تنظیم مقررات هستیم.
  وی اعلام کرد: تمامی  مراحل طراحی وبرنامه ریزی های صورت گرفته در اپراتور سوم علمی ومطابق با استانداردهای جهانی است.
  چندی پیش مسئولان سازمان تنظیم مقررات اعلام کردند که قیمت سیمکارت های دائمی نسل سوم که با کد 092 عرضه خواهد شد 120 هزار تومان خواهد بود که این تعرفه سقف قیمت درنظر گرفته شده است و این اپراتور با توجه به نیاز بازار می تواند این نرخ را کاهش دهد. همچنین اپراتور سوم مجاز به ارائه سیم کارت های اعتباری است.
  محمد کرم پورمعاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که تعرفه مکالمات و خدمات پایه این نوع موبایل با تعرفه دیگر اپراتورهای فعال کشور تفاوتی ندارد و مطابق با پروانه و براساس سقف تعیین شده ای است که همه اپراتورها ملزم به اعمال آن هستند.
  به گفته وی اما برای خدماتی به غیر از مکالمه و پیام کوتاه که این اپراتور براساس شبکه نسل سوم – ۳G – قرار است عرضه کند تعرفه های جداگانه درنظر گرفته می شود.
  هیئت دولت در بهمن سال ۸۶ استفاده از فناوری نسل سوم GSM یا همان ۳G را مصوب کرد و براساس آن اردیبهشت ماه امسال شرکت تامین تله کام یکی از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی – شستا – مجری این پروژه شد که قرار است راه اندازی رسمی آن خرداد ماه ۹۰ محقق شود.
  نسل سوم موبایل محیطی چند رسانه ای را در اختیار مشترکان قرار می دهد و با توجه به آنکه پایه گذاری آن بر مبنای فناوری اطلاعات است عرضه تمامی خدمات مربوط به شبکه فناوری اطلاعات روی موبایل ممکن خواهد شد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.