• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیویورک تایمز: اسرائیل برای حمله به ایران 100 جنگنده نیاز دارد
  کد خبر : 451781

  نیویورک تایمز: اسرائیل برای حمله به ایران 100 جنگنده نیاز دارد

  نیویورک تایمز: اسرائیل برای حمله به ایران 100 جنگنده نیاز داردReviewed by Farnaz on Feb 21Rating: به فرض رسیدن هواپیماهای مهاجم به بالای اهداف اصلی هسته ، بمباران ها به هدف نهایی نخواهند رسید زیرا تأسیسات غنی سازی ایران در اعماق کوه ها قرار دارد و بمب های فعلی نمی توانند با عبور از سنگ…

  نیویورک تایمز: اسرائیل برای حمله به ایران 100 جنگنده نیاز داردReviewed by Farnaz on Feb 21Rating:

  به فرض رسیدن هواپیماهای مهاجم به بالای اهداف اصلی هسته ، بمباران ها به هدف نهایی نخواهند رسید زیرا تأسیسات غنی سازی ایران در اعماق کوه ها قرار دارد و بمب های فعلی نمی توانند با عبور از سنگ ها و صخره ها به تأسیسات زیر زمینی برسند.

   

  روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز بر اساس تخمین مقام های دفاعی و نظامی پنتاگون نوشت که اسراییل برای هر گونه حمله احتمالی به تاسیسات هسته ای ایران نیاز به 100 جنگنده دارد.

  به گزارش عصر ایران این روزنامه در این باره می نویسد : جنگنده های اسراییلی برای رسیدن به آسمان ایران باید از حدود 1000 مایل آسمان کشورهایی عبور کند که روابط غیر دوستانه ای با تل آویو دارند .

  این گزارش می افزاید : به دلیل مسافت زیاد ، جنگنده های اسراییلی برای حمله به ایران باید در آسمان سوخت گیری کرده و سیستم دفاع هوایی ایران را از کار انداخته و در نهایت تاسیسات زیر زمینی هسته ای ایران را به طور همزمان هدف قرار دهند.

  این گزارش می افزاید : برای انجام چنین حمله ای اسراییل دستکم  نیازمند به کار گیری همزمان یکصد فروند جنگنده دراین عملیات است .

  در این گزارش به نقل از ژنرال بازنشسته ” دیوید دپ تولا ” که تا سال گذشته یکی از مقام های ارشد اطلاعاتی نیروی هوایی آمریکا بود ، می نویسد : حمله احتمالی اسراییل به ایران در تئوری راحت اما در عمل کار دشوار و پیچیده ای است .

  این در حالی است که ایران می گوید در حال حاضر سیستم بومی جایگزین اس 300 را تولید کرده تا بتواند حملات با حجم سنگین هوایی را دفع کند.همچنین کارشناسان نظامی امریکا برآورد کرده اند که به فرض رسیدن هواپیماهای مهاجم به بالای اهداف اصلی هسته ، بمباران ها به هدف نهایی نخواهند رسید زیرا تأسیسات غنی سازی ایران در اعماق کوه ها قرار دارد و بمب های فعلی نمی توانند با عبور از سنگ ها و صخره ها به تأسیسات زیر زمینی برسند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • phk

   بابا بزارید حمله کنه یکم بخندیم!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.