• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اتهام زنی جمهوری آذربایجان به خبرنگار صداوسیما در باکو
  کد خبر : 451477

  اتهام زنی جمهوری آذربایجان به خبرنگار صداوسیما در باکو

  اتهام زنی جمهوری آذربایجان به خبرنگار صداوسیما در باکوReviewed by Farnaz on Feb 21Rating: اتهام حمل مواد مخدر به این خبرنگار ایرانی در حالی است که سفارت ایران در جمهوری آذربایجان با اعتراض به اتهام زنی به خبرنگار دستگیر شده صداوسیما، این اقدام را واجد تاثیرات منفی در روابط تهران – باکو دانسته و بر…

  اتهام زنی جمهوری آذربایجان به خبرنگار صداوسیما در باکوReviewed by Farnaz on Feb 21Rating:

  اتهام حمل مواد مخدر به این خبرنگار ایرانی در حالی است که سفارت ایران در جمهوری آذربایجان با اعتراض به اتهام زنی به خبرنگار دستگیر شده صداوسیما، این اقدام را واجد تاثیرات منفی در روابط تهران – باکو دانسته و بر سلامت نفس این خبرنگار دستگیر شده تاکید کرده است .
  مقامات جمهوری آذربایجان که هفته گذشته خبرنگار شبکه سحر (وابسته به صداوسیمای ایران) و خبرگزاری فارس را دستگیر کردند ، به وی اتهام حمل مواد مخدر زده اند.

   

  به گزارش عصر ایران ” آنار بایرام اف” خبرنگار آذری الاصل شبکه سحر و خبرگزاری فارس از سوی مقامات دادستانی جمهوری آذربایجان به حمل نزدیک به 4 دهم گرم هرویین متهم شده است .

  گفتنی است با توجه به ممنوعیت شدید مواد مخدر در آذربایجان افرادی که با اتهامات حمل یا قاچاق مواد مخدر روبرو باشند مجازات هایی همچون زندان طولانی مدت در انتظارشان است .

  اتهام حمل مواد مخدر به این خبرنگار در حالی است که سفارت ایران در جمهوری آذربایجان با اعتراض به اتهام زنی به خبرنگار دستگیر شده این اقدام را واجد تاثیرات منفی در روابط تهران – باکو دانسته و  این خبرنگار را فرد مومنی دانسته است .

  روابط ایران و جمهوری آذربایجان در ماه های گذشته و در پی اعمال سیاست های خصمانه دولت باکو نسبت به تهران رو به تیرگی گذاشته است .

  باکو تهران را متهم به دخالت در امور داخلی خود و تحریک مخالفان اسلامگرا علیه حکومت سکولار الهام علی اف رییس جمهوری آذرباجان می کند و این در حالی است که تهران نیز باکو را به تحرکات ضد ایرانی و همکاری با سازمان جاسوسی کشورهای متخاصم با ایران از جمله موساد و سیا متهم می سازد.

  پس از ترور مصطفی احمدی روشن دانشمند هسته ای ایران در ماه گذشته ، جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که کانال ورود و خروج تروریست هایی که این دانشمند هسته ای را ترور کردند ، جمهوری آذربایجان بوده است .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سرباز زندگی

   الله اعلم

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.