• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » «زنان شاغل» منتظر تعطیلی پنج‌شنبه‌ها باشند
  کد خبر : 449910

  «زنان شاغل» منتظر تعطیلی پنج‌شنبه‌ها باشند

  «زنان شاغل» منتظر تعطیلی پنج‌شنبه‌ها باشندReviewed by Aryan on Feb 21Rating:   رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به نگرانی زنان شاغل از تعطیلی مدارس در روزهای پنج شنبه و تنها ماندن فرزندان در خانه گفت: طرح تعطیلی زنان شاغل در روزهای پنج‌شنبه را به هیئت دولت ارائه می‌کنیم.  مریم مجتهدزاده…

  «زنان شاغل» منتظر تعطیلی پنج‌شنبه‌ها باشندReviewed by Aryan on Feb 21Rating:

   

  رئیس مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به نگرانی زنان شاغل از تعطیلی مدارس در روزهای پنج شنبه و تنها ماندن فرزندان در خانه گفت: طرح تعطیلی زنان شاغل در روزهای پنج‌شنبه را به هیئت دولت ارائه می‌کنیم. 

  مریم مجتهدزاده در‌خصوص ارائه طرح تعطیلی روزهای پنج شنبه زنان شاغل اظهار داشت:‌ بسیاری از زنان شاغل پس از تعطیلی مدارس در روزهای پنج شنبه از تنها ماندن فرزندانشان در خانه ابراز نگرانی می‌کردند. 

  وی افزود: به‌منظور کاهش نگرانی مادران شاغل قصد داریم تا نامه‌ای را برای رئیس جمهور نوشته و تقاضای تعطیلی زنان شاغل در روزهای پنج‌شنبه را مطرح کنیم. 

  رئیس مرکز امور زنان ادامه داد: در این درخواست پیشنهاد خواهیم کرد تا ساعات اشتغال زنان در سایر روزهای هفته افزایش یابد تا بتوان پنج‌شنبه‌ها را برای آنها تعطیل کرد. 

  به گزارش فارس،مجتهد‌زاده گفت: اغلب ادارات و سازمان‌ها در روزهای پنج‌شنبه تعطیل هستند، امیدواریم با موافقت هیئت دولت آن دسته از زنانی که روزهای پنج‌شنبه به محل کار خود می‌روند تعطیل شوند تا نگرانی آنها از حضور فرزندانشان در منزل پس از تعطیلی مدارس در روز پنج شنبه کاهش یابد. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.