• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » سخنان‌ وزیر‌ اقتصاد‌ صدای‌ فعالان اقتصادی را‌ درآورد
  کد خبر : 448336

  سخنان‌ وزیر‌ اقتصاد‌ صدای‌ فعالان اقتصادی را‌ درآورد

  سخنان‌ وزیر‌ اقتصاد‌ صدای‌ فعالان اقتصادی را‌ درآورد Reviewed by Farnaz on Feb 20Rating: فرارو: برگزاری همایش هم‌اندیشی صنعتگران با دولت با محوریت اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، از یک طرف به محفلی تبدیل شد تا فعالان صنعتی بخش خصوصی مسائل و مشکلات خود از اجرای این طرح را با دو وزیر کابینه مطرح کنند…

  سخنان‌ وزیر‌ اقتصاد‌ صدای‌ فعالان اقتصادی را‌ درآورد Reviewed by Farnaz on Feb 20Rating:

  فرارو: برگزاری همایش هم‌اندیشی صنعتگران با دولت با محوریت اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، از یک طرف به محفلی تبدیل شد تا فعالان صنعتی بخش خصوصی مسائل و مشکلات خود از اجرای این طرح را با دو وزیر کابینه مطرح کنند و از طرف دیگر وزرای دولت دهم نیز از حمایت‌های جدید دولت برای بخش تولید خبر دهند.

   


   
  در این همایش که روز گذشته با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیران خانه صنعت و معدن و فعالان بخش غیردولتی و در غیاب معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد، وزیر امور اقتصادی و دارایی متعهد شد که در مرحله دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها نرخ انرژی را به قیمت ترجیحی برای بخش تولید و صنعت لحاظ کنند.

  وی همچنین این وعده را داد که در صورتی که تولیدکنندگان نسبت به اصلاح خط تولید خود اقدام کنند، منابع ارزی تولید با نرخ سود 6 درصد از محل صندوق توسعه ملی پرداخت شود. از طرف دیگر اصلاح نرخ استهلاک مالیاتی و تخصیص ارز با قیمت 1226 تومان از دیگر وعده‌های وزیر اقتصاد بود. وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز با اعلام این خبر که بسته‌های حمایت از تولید در مرحله دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها اجرایی خواهد شد، از خانه صنعت و معدن به نمایندگی از فعالان صنعتی خواست تا ظرف مدت 10 روز واحدهایی را که به بیشترین حمایت نیاز دارند، معرفی کنند.

  گفته می شود در بخشی از این همایش انتقادات صریح فعالان اقتصادی به وزیر اقتصاد واکنش وی را در پی داشت؛ حسینی وزیر اقتصاد و نیز مسئول اداره همایش در چند نوبت فعال اقتصادی منتقد را به آرامش دعوت کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.