• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پدر داماد احمدی نژاد: جریان انحرافی به هر سخنران دستمزد 20 میلیونی می دهد
  کد خبر : 447958

  پدر داماد احمدی نژاد: جریان انحرافی به هر سخنران دستمزد 20 میلیونی می دهد

  پدر داماد احمدی نژاد: جریان انحرافی به هر سخنران دستمزد 20 میلیونی می دهدReviewed by Aryan on Feb 20Rating:  احمد خورشیدی، دبیرکل جمعیت خدمتگزاران ا نقلاب اسلامی و پدر داماد احمدی نژاد در گفتگویی در خصوص تعدد لیست های انتخاباتی گفت: به نظر من یک لیست اصلی است که آن هم از آن جبهه متحد…

  پدر داماد احمدی نژاد: جریان انحرافی به هر سخنران دستمزد 20 میلیونی می دهدReviewed by Aryan on Feb 20Rating:

   احمد خورشیدی، دبیرکل جمعیت خدمتگزاران ا نقلاب اسلامی و پدر داماد احمدی نژاد در گفتگویی در خصوص تعدد لیست های انتخاباتی گفت: به نظر من یک لیست اصلی است که آن هم از آن جبهه متحد اصولگرایان است. لیست های فرعی که آمدند لیست هایی هستند که وحدانیت ندارند. 

  باید در زمینه انتخاب لیست ها به کارآمدی، تدین و تعهد افراد توجه کرد. لیست های فرعی هرچند که متشکل از عناصر راست هستند اما خیلی خط و ضبط مشخصی ندارند. 

  وی افزود: شواهد و قرائن نشانگر آن است که این طیف گروه های سیاسی در عرصه انتخابات با اقبال عمومی مواجه نیستند. استحکام و انسجام در لیست جبهه متحد بیش از هر لیست دیگری مشهود است. اکثراً نیروهای مذهبی و ارزشی هستند که در تهران پای صندوق های رأی می روند و آنها هم به مرزبندی ها توجه می کنند و انتخاب آگاهانه دارند. 

  خورشیدی همچنین درباره حضور جریان انحرافی یادآور شد: جریان انحرافی مشخصاً در حال تلاش است که انتخابات آتی، پربار نباشد. دغدغه برخی سیاستمداران در این باره که تعدد لیست ها به منزله پهن کردن فرش قرمز برای جریان انحرافی است هم درست است، اما این امر منجر به حاکمیت این جریان نمی شود. 

  وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس اخبار، شواهد و قرائن استفاده جریان انحرافی از اموال دولتی به طور واضح مشهود است. سخنرانان در سنوات قبلی حتی 100هزار تومان هم نمی گرفتند، اما در حال حاضر آقایان به هر سخنران حق الزحمه 20 میلیونی می دهند. عقبه این جریان به قدرت و ثروت وصل است اما اتفاقا همین اتصالات هیچ ثمره ای در انتخابات برای آنها نخواهد داشت. 

  دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب در پایان آرایش گروه های سیاسی در مجلس نهم را اینگونه پیش بینی کرد: اکثریت مجلس آتی را اصولگرایان تشکیل می دهند که البته یکپارچه تر از دوره حاضر نیز خواهند بود. اقلیتی هم از اصلاح طلبان معتدل حضور خواهند داشت و بخشی را نیز مستقلین تشکیل می دهند. 

  به گزارش شفاف،الان ممکن است برخی اصولگرایان در لیست جبهه متحد نباشند اما بعد از اینکه از لیست های مختلف در مجلس حضور پیدا کردند زیر چتر اصولگرایی واحد جبهه متحد تجمع پیدا خواهند کرد و بدین ترتیب استحکام این جبهه قوی تر از قبل خواهد شد. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • جواد هوشمند

   سخنران نمی خواهند ؟؟؟

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.