• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » متهم به قتل ناپديد شد
  کد خبر : 4476

  متهم به قتل ناپديد شد

  متهم به قتل ناپديد شد Reviewed by Aryan on Apr 17Rating: بعد از اينكه ديوان عالي كشور حكم تبرئه يك متهم به قتل را نقض كرد، ديگر اثري از متهم به قتل اين پرونده براي برگزاري جلسه محاكمه مجدد به دست نيامد. به گزارش فارس، صبح روز 12 آذر سال 83، مأموران كلانتري 206 بومهن…

  متهم به قتل ناپديد شد Reviewed by Aryan on Apr 17Rating:
  بعد از اينكه ديوان عالي كشور حكم تبرئه يك متهم به قتل را نقض كرد، ديگر اثري از متهم به قتل اين پرونده براي برگزاري جلسه محاكمه مجدد به دست نيامد.

  به گزارش فارس، صبح روز 12 آذر سال 83، مأموران كلانتري 206 بومهن از طريق مركز فوريت‌هاي پليس، از كشف جسد مرد جواني در كنار يك جاده باخبر شدند.

  مأموران با حضور در محل حادثه با جسد مرد جواني رو به رو شدند كه بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو به قتل رسيده و موتورسيكلت وي نيز كنار جسد رها شده است.

  بعد از انجام تحقيقات مقدماتي توسط كارآگاهان، ردپاي يكي از دوستان مقتول در اين پرونده باز شد و وي در تحقيقات به ارتكاب قتل محمد اعتراف كرد.

  متهم مدعي شد كه مدتي قبل به مقتول 500 هزار تومان براي پرداخت كرايه خانه پرداخت كرده بود كه مقتول از بازپرداخت آن امتناع مي‌كرد. او را به حوالي بومهن بردم و بعد از درگيري با چاقو به قتل رساندم.

  با اعتراف متهم مبني بر ارتكاب قتل با انگيزه اختلافات مالي، قرار مجرميت وي از سوي دادسراي جنايي صادر و پرونده براي رسيدگي به دادگاه كيفري استان تهران ارجاع داده شد.

  جلسه محاكمه متهم، در تاريخ 26 شهريور 86، در شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران و به رياست قاضي نورالله عزيزمحمدي برگزار شد. متهم در اين جلسه، ضمن انكار اعترافات قبلي، مدعي شد كه تحت شكنجه و فشار اعتراف كرده است.

  بعد از برگزاري جلسه محاكمه، قاضي عزيزمحمدي به همراه مستشاران پرونده را بررسي كرد و در نهايت حكم به تبرئه متهم دادند. يكي از دلايل صدور حكم تبرئه متهم اين بود كه در جلسات تحقيقات و بازجويي، متهم مدعي شده بود كه مقتول را از مقابل مجروح كرده ولي در نظريه پزشكي قانوني تصريح شده بود كه مقتول با ضرباتي كه از پشت سر خورده، به قتل رسيده است.

  متهم همچنين در بازسازي صحنه مدعي شده بود كه 2 ضربه چاقو به شكم مقتول زده در حالي كه ضرباتي كه موجب مرگ محمد شده، به كمر او اصابت كرده بود.

  بعد از تبرئه و آزادي متهم، پرونده براي رسيدگي به ديوان عالي كشور ارجاع داده شد و قضات ديوان عالي بعد از بررسي پرونده، حكم صادره را نقض كرده و خواستار رسيدگي مجدد به اين پرونده شدند.

  پرونده به دادگاه كيفري استان تهران و شعبه 113 برگشت اما در سال 89، متهم به هيچ يك از جلسات محاكمه نيامد و هيچ‌كس هم از محل وي خبري نداشت.

  سومين جلسه رسيدگي به اين پرونده قرار بود صبح امروز در همين شعبه برگزار شود اما باز هم هيچ نشاني از متهم به دست نيامد تا ضمن تجديد زمان رسيدگي به پرونده، آگهي احضار متهم به دادگاه در روزنامه منتشر شود.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.