• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » جزئيات رتبه‌ بندي دانشگاه هاي علوم ‌پزشکي
  کد خبر : 4473

  جزئيات رتبه‌ بندي دانشگاه هاي علوم ‌پزشکي

  جزئيات رتبه‌ بندي دانشگاه هاي علوم ‌پزشکي Reviewed by Aryan on Apr 17Rating: معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اجرای طرح رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی گفت: نوبت اول این رتبه بندی در سال 90 اجرایی می شود و پس از آن در چهار سال متناوب ادامه می یابد. دکتر محمدعلی محققی در…

  جزئيات رتبه‌ بندي دانشگاه هاي علوم ‌پزشکي Reviewed by Aryan on Apr 17Rating:
  معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اجرای طرح رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی گفت: نوبت اول این رتبه بندی در سال 90 اجرایی می شود و پس از آن در چهار سال متناوب ادامه می یابد.

  دکتر محمدعلی محققی در گفت و گو با مهر افزود: سند رتبه بندی آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به عنوان طرح «راد» در طول برنامه پنجم توسعه باید اجرایی شود که در همین راستا آمادگی لازم به دانشگاه ها برای اجرای آن داده شد.

  وی افزود: سال 89 دستورالعملی برای آمادگی دانشگاه های علوم پزشکی در اجرای این طرح تهیه و به آنها داده شده است و دانشگاه ها برای اجرای بخش اول آن در سال 90 آماده شده اند.

  محققی یادآور شد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته طرح رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی در سه نوبت در سال های 90، 92 و 94 اجرا می شود که در نوبت اول آن مرکز مطالعات توسعه آموزش علوم پزشکی مسئولیت این کار را برعهده دارد.

  معاون آموزشی وزارت بهداشت اظهار داشت: جمع آوری اطلاعات تا پایان خردادماه انجام می گیرد و پس از آن زمینه های اجرایی کار اعمال می شود.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.