• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » کارکنان فرودگاه فرانکفورت در اعتراض به کمي دستمزد اعتصاب کردند
  کد خبر : 442717

  کارکنان فرودگاه فرانکفورت در اعتراض به کمي دستمزد اعتصاب کردند

  کارکنان فرودگاه فرانکفورت در اعتراض به کمي دستمزد اعتصاب کردندReviewed by Aryan on Feb 18Rating: حدود ۲۰۰ نفر از کارکنان فرودگاه فرانکفورت آلمان به دنبال مناقشه بر سر حقوق و دستمزد اعتصاب کرده‌اند که اين اقدام موجب لغو و اختلال در پرواز‌ها‌ي سرتاسر اروپا شده است.  مامورين کنترل باند که هواپيما‌ها را به داخل و…

  کارکنان فرودگاه فرانکفورت در اعتراض به کمي دستمزد اعتصاب کردندReviewed by Aryan on Feb 18Rating:

  حدود ۲۰۰ نفر از کارکنان فرودگاه فرانکفورت آلمان به دنبال مناقشه بر سر حقوق و دستمزد اعتصاب کرده‌اند که اين اقدام موجب لغو و اختلال در پرواز‌ها‌ي سرتاسر اروپا شده است. 

  مامورين کنترل باند که هواپيما‌ها را به داخل و خارج از پارکينگ هدايت مي‌کنند، روز پنج شنبه (۲۷ بهمن، ۱۶ فوريه) ساعت ۳ بعد از ظهر در سومين فرودگاه پر رفت وآمد اروپا دست از کار کشيدند.

  مناقشه بر سر دستمزد با حدود ۲۰۰ پرسنل اين فرودگاه مرتبط است. اتحاديه کارگان GDF آلمان بعد از اين که فراپرت، شرکتي که مالکيت هواپيما‌ها و تعمير آن‌ها را به عهده دارد پيشنهاد ميانجيگري در اين مناقشه را رد کرد، دست به اعتصاب زدند. 

  اين اتحاديه مي‌گويد افتتاح اخير چهارمين باند در فرودگاه مشکلاتي را براي مامورين کنترل باند به همراه دارد که حقوق دريافتي‌شان جواب گوي اين مشکلات نيست.

  کارگان همچنين روز جمعه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب به منظور افزايش فشار بر روي فراپورت اعتصاب مي کنند. شرکت فراپورت اين اعتصاب را “غيرمسئولانه” و “غيرقابل درک” خواند و همچنين صنعت BDL آن را “غيرقابل قبول” دانست.

  پيتر اشميتز، عضو هيئت مديره فراپورت به گزارشگران گفت: “برنامه‌هاي احتمالي ما براي فردا آماده هستند و ما براي کنترل بيش از ۵۰ درصد از عمليات‌هاي پرواز، پرسنل کافي داريم.” وي افزود: “من خوش‌بين هستم که در پي فائق آمدن بر مشکل امروز، فردا نيز کارمندان‌مان دوباره موفق خواهند شد.” 

  سخنگوي فراپورت از مسافران خواسته است مستقيما با خطوط هوايي تماس برقرار کنند؛ چرا که مسئوليت تصميم براي پرواز يا فرود هواپيما‌ها بر عهده آن‌ها است. شرکت هواپيماي دويچه لوفتانزا اعلام کرد ۱۰۰ پرواز از ۳۱۶ پروازخود را در روز پنج شنبه (۲۷ بهمن، ۱۶ فوريه) لغو کرده است. اين شرکت همچنين افزود احتمالا روز جمعه ۲۵۰ پرواز کنسل خواهند شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.